Bozky perami

Naviac sa bozkáva pery na pery. Keď sa s vami stretne, alebo aj ráno po zobudení. Je to žena, ktorá si dáva pozor na spôsoby. Je rezervovaná, obvykle nesmelá a v posteli ju budete musieť viac prehovárať ako iné typy žien. Je to baba, ktorá si rada užíva romantické chvíle, ale pohodový večer nemusí končiť vždy sexom.

Bozky po tele

Rada vám ich dáva? Máte šťastie na dračicu, ktorá má jednoducho chlapov a ich telo rada. Nebude mať problém s otvorenosťou, s vychutnávaním si telesných radostí. Nepovie nie vášmu penisu. Rada si užije muža po každej stránke. Pozor, v niektorých prípadoch to môže byť nebezpečné. Pretože ak jej nestačíte, môže sa začať obzerať aj po inom tele.  

Jazyk je jej doménou

Aj bežná pusa je pre ňu zámienkou, aby vám dala jazyk do pusy? Tak tu máme ženu, ktorá žije vášňou. Má rada rôznorodé sexuálne praktiky a bude odvážna aj pri experimentovaní v posteli. Nemusíte sa báť, že by povedala nie, ak budete chcieť skúšať niečo nové. Takáto baba je v partnerstve poklad. Teda ak ste aj vy vášnivý typ. V takom prípade to bude posteľná súhra. Netreba sa báť byť pri tejto žene sexuálne otvorený.

Robí vám modriny

Takzvané cucfleky. Rada sa vám pri bozku nielen pohrá jazykom s bradavkami, ale poriadne sa prisaje a spraví vám modriny. Na krku, na tele, kde sa dá. Toto je žena, ktorá má v sebe prirodzenú dominanciu a občas bolia nielen jej bozky. Bude vďačná, ak si vás bude môcť vycvičiť ako svojho otroka, ale aj sama sa niekedy dá priviazať na posteľ. Tejto žene určite BDSM praktiky nebudú cudzie.

Hravé bozky

Žena, ktorá vám dáva bozky, rozvášni vás nimi, ale potom sa otočí. Je to žena, ktorá vám pokojne oblizne ušný lalôčik v kine, ale nechá vás trpieť celý čas tou túžbou. Je to hravá zákeráčka. Rada chlapa navnadí a potom mu zdúchne. Je to hravá šelma, s ktorou si aj v živote užijete veľa zábavy, ak sa beriete príliš vážne.