MENU
Menu
Nohavičky.

Sex a flirt Čo o žene napovie farba jej nohavičiek? Prezradí naozaj veľa

Nikdy ženu nevyzliekajte pri zhasnutom svetle. Pretože v tom prípade môžete prehliadnuť, akej farby nohavičky jej dávate dole. Stratíte tým prístup k jednému z veľmi dôležitých kľúčov k jej duši. Pretože to, aké nohavičky nosí, takou je. Dnes vám pomôžeme identifikovať jej charakter podľa farby.

Biela
Symbolizuje čistotu, nevinnosť, ale aj panenstvo. Pozor, niekedy aj len fiktívne. No ak máte v posteli babu, ktorej dávate dole biele nohavičky, tak si môžete byť istý, že chce byť pre vás princeznou. Skutočne by bola rada, ak by ste bol jej prvý. Bez ohľadu na to, koľký ste v poradí.

Fialová
Nie je to častá farba v dámskom bielizníku. Ale oplatí sa mať ženu s takýmito nohavičkami v posteli. Značí to jemnosť, romantiku, ale naznačuje aj dlhodobé vzťahy. Ak žena preferuje tento odtieň, tak si môžete byť istý, že ak tieto nohavičky dá dole, tak len z čistej lásky a z presvedčenia, že by ste spolu mohli stráviť zvyšok života.

Modrá
Ženy v tejto farbe bielizne sú rodené autority. Takže niekedy nie je ľahké sedieť s nimi za jedným stolom. V posteli je to však už iná káva. Majú veľmi radi prácu na sebe. A to nielen v oblasti osobnostného rozvoja, ale napríklad aj štúdia sexu a rozkoší. Takže smelo si zapracujte s nimi.

Oranžová
Ide o farbu úspechu, ale aj kreativity, výnimočnosti a divokosti. Získať ženu, ktorá má v bielizníku práve túto farbu v prevahe, znamená uloviť babu s fantáziou. To nebude nudný tvor, čo sex preleží a pritom bude ešte aj ticho. Práve naopak. Pri nositeľke tejto bielizne sa poriadne zapotíte a to nielen telesne, ale aj myslením. Miluje tvorivosť, kreativitu a nepotrebuje partnera na nudu, ale na poriadne divoké zážitky.

Červená
Každý baba má v bielizníku aspoň jedny. Práve si ich vybrala? Tak v tom momente viete, že chcete byť vašou femme fatale. Vášnivou, zvodnou, divokou. Skrátka, ak dávate dole červené nohavičky, je to prísľub dlhej noci, ktorá bude nielen o potešení, ale aj o dlhej výdrži.

Čierna
Elegantná dračica. Trochu tajomná a trochu neslušná. Je to farba hlbokej vášne, ktorú chce, aby ste v nej objavili. Takže zbytočne neváhajte a šup s nimi dole.