Čo si skutočne o vás myslí

Keby to tak povedal z mosta do prosta, možno by to bol koniec lásky. Platí to v mnohých prípadoch. Je skutočne lepšie, že si nevieme navzájom čítať myšlienky. Hlavne vo chvíľach, keď potrebujeme spracovať vlastný hnev, alebo emócie.

Je koniec

Ak to niekto povie, je to väčšinou len volanie o pomoc, niečo podobné ako keď niekto hovorí o samovražde. Je to v podstate nástroj, aby ten druhý počúval, že niečo nie je v poriadku. Pretože ak je to už skutočný koniec, máloktorá žena vám to povie takto do očí. Jednoducho sa otočí a odíde.

Počet partnerov

Tu prichádza moment, kedy sa môže stať, že sa dozviete pravdu, ale ak je číslo nie príliš dôstojné, tak to bude niečo, čím vám žena len pohladká ego, alebo upokojí dušu. Ale skutočný počet sexuálnych partnerov sa nedozviete. A možno niekedy aj preto, že to žena v podstate ani sama vedieť nemusí.

Aký ste v sexe

Toto vám žena nikdy nepovie. Ak vám aj niečo v stave hádky vytkne, tak to bude prehnané. Ale nikdy vám nepovie, či je sex s vami neuspokojivý. Bude sa roky spoliehať na to, že to pochopíte, že z jej vzdychov a spoločných chvíľ vycítite, či jej robíte dostatočne dobre, alebo nie. Pozor, toto je doslova mínové pole. Pretože ak je s vami v sexe spokojná, tak vám to oplatí, no ak nie, hrozí, že si nájde zadné vrátka zo vzťahu. Možno budete roky v tom, že ste jediný. Samozrejme sa neprizná, že to dávno nie je pravda.

Čo si myslí o...

...vašich priateľoch či rodine. Povie len to dobré, no v skutočnosti nebude hovoriť o svojich postojoch k vašej rodine. To obvykle vysloví len pred svojimi priateľmi. Pokojne sa aj posťažuje na to, ako musí s vami chodiť na pravidelné návštevy, no vy sa skutočne nikdy nedozviete, či sa vyhovára, keď tvrdí, že nemôž ísť vždy s vami. Je to pravda alebo len jednoducho je pravda niekde inde? Ani sa radšej nepýtajte, čo si myslí o vašich kamošoch. Obvykle to nič dobré nie je, ale vám pokojne bude ťahať popod nos medové motúzy.