Viac tepla a menej opatrení však nahrávajú forme randenia bez mobilu v ruke. Z očí do očí je nutné vedieť aj to, čo sa partnerky spýtať, a ktoré témy ani neotvárať

Pozor na jazyk

Pred tým, ako nádejnej frajerke dáte jazyk do pusy, je potrebné spraviť si dobrý imidž verbálne. K tomu vám môžu pomôcť otázky, ktoré odborníčka na vzťahy a randenie Maria Sullivanová vyhodnotila ako tie najlepšie a najhoršie.

Kam by si rada cestovala?

Otázka, ktorá v aktuálnej situácii boduje na plnej čiare. A nielen v súčasnosti. Napríklad podľa štúdie 18 percent párov, ktoré diskutovali o cestovaní na prvom rande, chceli aj druhé rande. No iba deväť percent išlo na pokračovanie lásky, ak sa reč zvrhla na filmy.

Čo rada robíš vo voľnom čase?

Otázka pri ktorej sa jej rozžiaria oči. Môže vám totiž porozprávať to, čo ju skutočne baví a nájsť priestor na spoločné trávenie chvíľ. To pre ženy znamená viac ako modré oči a jamky v lícach.

Si ranný, alebo nočný typ?

Otázka, ktorá nepatrí medzi tradičné, ale Maria Sullivanová tvrdí, že veľmi dobre funguje. Prezrádza totiž hlbší záujem o osobu a hlavne podľa odpovede budete vedieť lepšie nastaviť budúce spoločné aktivity a vyhnúť sa nedorozumeniu.

Aký bol najlepší deň tvojho života?

Vyvolať u ženy dobrú náladu a príjemný pocit len pomocou otázky? Áno, stačí to. Okamžite sa totiž v mysli vráti ku krásnym spomienkam. A čo si teda odnesie z rande? Pocit, že bola s mužom, s ktorým jej bolo skvele. No a vy sa dozviete súčasne o tom, čo má najradšej.

STOP: Prečo si sama?

Neškodná otázka, no rande zrazu bude nepríjemne dusné a aj tak sa nedozviete podstatu. Akurát vzbudíte dojem toho, ktorý sa stará do vecí, do ktorých sa nemá.

STOP: Koľko si mala partnerov?

A stopku majú aj všetky ďalšie variácie tejto otázky. Mnoho žien to partnerovi nepovie počas celého života, takže nerátajte s úprimnou odpoveďou na prvom rande. Je to však otázka, ktorá dokáže celkom rýchlo ukončiť nevydarené stretnutie.

STOP: Koľko vážiš?

Nie, toto je otázka, ktorá nepatrí žiadnej žene. Možno to nemyslíte v zlom, možno ste len chceli pochváliť jej svaly, zadok, či postavu, ale otázka na váhu vás diskvalifikuje z možného okruhu mužov, o ktorých bude mať záujem.