MENU
Menu

Sex a flirt Čo robiť, ak máte spolubývajúceho? Polohy pre tých, ktorí chcú udržať sex v tajnosti

Zažil si to každý. Na internáte či v podnájme. Máte partnerku, máte chuť, ona súhlasí a keď prídete na byt, vyhrieva sa tam spolubývajúci. A dostať ho preč nehrozí. Nie je však nič stratené. Sú milostné polohy, ktoré sú stvorené na takéto situácie. Nazvime ich krízové, ale poskytujú dosť rozkoše pre oboch zúčastnených.

Čo robiť, ak máte spolubývajúceho? Polohy pre tých, ktorí chcú udržať sex v tajnosti
Tajný misionár
Pozorovaniami bolo zistené, že misionár, ak je muž hore, je hlučný, divoký, nápadný a ak náhodou súložíte v jednej izbe so spolubývajúcim, tak ste odhalení prakticky len čo začnete. Ak je hore partnerka, všetko je omnoho pokojnejšie, nenápadnejšie. Stačí sa zakryť často iba perinou a všetko ostane pod rúškom tajomstva. Je po poloha, pri ktorej nikto nebude vedieť, či sa len zhovárate v tesnom spojení, alebo si užívate orgazmy. Ak ide o nenápadnosť, tak ženy sú v tomto odborníčky.

Pozor na ne: Polohy, ktoré ženy nenávidia

Psík na podlahe
Riešenie existuje aj na najväčšieho strašiaka sexu, vŕzgajúcu posteľ. Pri sexe totiž posteľ vydáva pravidelné zvuky, ktoré sa nedajú zameniť s prehadzovaním, ani s inou činnosťou. Ak na seba nechcete upozorniť nielen priamo v miestnosti ale v celom byte, skúste psíka na podlahe. To znamená, že vezmete perinu aj vankúše a dáte ich k posteli. Partnerka si kľakne a dá si vankúš pod brucho a jemne si ľahne. Ide akoby o jogovú pozíciu dieťaťa, pri ktorej jej len nadvihnete zadoček a užijete si odzadu. Bez vŕzgania a ranných podozrievavých úsmevov.

Pozície, ktoré ženy milujú pri nevere

Rýchlo a vášnivo
Ak je už túžba na nevydržanie, tak to môžete rozbaliť aj v kúpeľni. Tu máte na výber dve polohy. Jedna je tá, keď sa partnerka oprie o vaňu, či umývadlo a vy do nej vstúpite zozadu. Ak chcete viac intimity, tak ju vysaďte na práčku. Uvidíte, že výrobcovia týchto spotrebičov akoby počítali s tým, že vás pritom partnerka dokáže objať stehnami a vy do nej pohodlne vstúpite. Okrem toho priamo dráždite jej G bod. To znamená, že mnoho žien túto polohu aj pozíciu v kúpeľni oceňuje, aj keď v byte nikto nie je. Navyše je to skvelá alternatíva aj na obdobie, keď s vami už nebudú bývať spolubývajúci, ale deti.

Čo si o vás myslí partnerka, ak súložíte len na misionára?

Spoločné dráždenie
Niekedy sa sex skrátka nemusí podariť, ale urobiť dobre si môžete. No a platí, že cudzia ruka je vždy lepšia ako vlastná. Môžete sa hladkať, bozkávať, rozprávať a pri tom všetkom sa pod dekou dotykmi doviesť až k vyvrcholeniu. Sex totiž nie je len o samotnom prieniku, ale aj o príjemných pocitoch vo dvojici. Mimochodom veľmi praktické, aj keď nemáte pri sebe kondómy a partnerka neužíva antikoncepciu. Zlaté ručičky môžete predviesť prakticky za každých okolností.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
21.9. 2019 22:00
Diskusia