Všetku vašu pevnosť, energiu a túžbu budete musieť vložiť do akcie a často ani to nemusí stačiť. Potom to začína byť problém.

Ženy majú rovnakú chuť ako muži
Ide len o mýtus, že muži, čo sa chuti týka, majú v posteli nadvládu. Čoraz viac zistení ukazuje, že aj ženy majú rady sex často, ak im chutí. V prvom rade ak chce mať s vami žena sex neustále, tak je to dôvod, aby ste boli na seba hrdý, pretože jej to robí dobre. Lenže máte rovnaký problém, ako keď zistí, že dobre varíte. Už bude chcieť, aby ste to robili stále.

Hračka vás nenahradí
Riešením nie je ani kúpiť partnerke robotickú hračku. Tým sa problém nevyrieši. Je to rovnaké akoby ste sa sťažovali na málo sexu a partnerka by vám k Vianociam dala umelú vagínu. Príliš lichotivo by ste sa netvárili. preto to nerobte ani vy. Na druhej strane, ak si povoláte erotické hračky k spoločným hrám, nie je to problém. V takomto prípade ide o okorenenie si vzájomného sexu a je to v poriadku. Vy si dáte pri maznaní prestávku a polovičku môžete stále uspokojiť.

Prečo by ste nemali mať sex
Uvoľnite sa. Niekedy nie je jednoduché udržať toľko erekcie, ako má milenka chuti. Mnoho mužov je však fixovaných len na svoju pevnosť. Tú však partnerka nemusí vždy vyžadovať. Sex pre ženu neznamená len moment, keď do nej živočíšne búšite. Doprajte si odľahčujúce intímne radosti v podobe masáže, orálneho sexu, množstvo žien dá dokonca prednosť prstom pred penisom. Žiadny muž nemá erekciu 24 hodín denne, ale čas medzi erekciami vie využiť na uspokojenie ženy inými spôsobmi.

Otvorte svoj vzťah
Je to jedna z možností, ktorá prichádza do úvahy. Možno sa vo vás aj prebudí milovník pozorovania vlastnej partnerky pri sexe s iným mužom. Neboli by ste ani prvý ani posledný. Takto môžete zabiť dve muchy jednou ranou. Partnerka bude mať sexu koľko potrebuje a vy intímne divadlo, ktoré vás vzruší. Nie každý na to však má „gule“.

Dajte vášni nový rozmer
So ženami je to ako s mužmi. Ak pociťujú neustály záujem o sex, tak je to často aj preto, že iné záujmy nemajú. Skúste napríklad spoločne zažívať adrenalínové zážitky. Nájdite si novú záľubu, objavte spoločnú vášeň, ktorá nebude len o posteli. Môžete tým získať obaja.