MENU
Menu

Sex a flirt Čo nás na sexuálnej výchove nenaučili?

Etiketa sexu? Čudovali by ste sa, ale aj v tejto ríši živočíšnych pudov existuje bontón. Nestačí len vedieť, kam čo patrí, no aj v posteli treba byť gentleman. Poradíme vám, ako zapôsobiť a prekvapiť. Ženy si takéto veci všímajú!

Čo nás na sexuálnej výchove nenaučili?
Zdroj: unknown
Klobúk pre muža i ženu
Žiaľ, nevidíme si do lekárskych kariet, tobôž nie pri náhodnej známosti na jednu noc. Ako správny bojovník by ste si okrem svojho meča mali nosiť aj nejaký štít. Bez prezervatívu sa do postele veru liezť neoplatí. V horúcom momente už nikoho nenapadne sa zastaviť a ráno to môžete poriadne ľutovať. Čo je však dôležité, platí to aj pre ženy! Nielen muž musí nosiť so sebou kondóm (no nie v peňaženke!). Ak má slečna záujem a (ne)hanebný úmysel zažiť horúčku sobotňajšej noci, treba sa pripraviť. Buďte však gentleman a noste si svoj klobúk so sebou.

Ranná „záchrana"
Keď už sa predchádzajúci bod splniť nepodarilo, ešte stále tu je možnosť s krycím menom „tabletka po". Lacná veru nie je a zodpovednosť by sme mali za ňu niesť práve my, muži. Prečo? Kúpiť (kvalitné!) kondómy nestojí až tak veľa ako tabletka... a tabletka nestojí až tak veľa ako živiť a vychovať malého človeka. Buďte Pán a zatiahnite účet.

Krajčírske remeslo
Strhnúť z nej šaty a hodiť ju na posteľ - to je teda predstava. Možno ste ju videli vo filme. No v skutočnosti niekto tie roztrhnuté šaty musí dať do poriadku a rozdrapené gombíky prišiť. Žiaden vír vášní nie je tak intenzívny, aby neľutovala, že ste jej zničili obľúbený kus odevu.

Čo nás na sexuálnej výchove nenaučili?
Krvavá Mary
Ak patríte do rodu grófa Drakulu, táto časť sa vás netýka. V opačnom prípade sa radšej vzdajte nočného pôžitku. Krvavý stejk môže byť špecialitou miestnej reštaurácie, ale v posteli to nie je to pravé orechové. Základom sex-bontónu je neprehovárať dámu, ak sa ocitla práve v nešťastných dňoch. Sama sa necíti dvakrát k svetu, dajte jej trochu času. Nápady o námorníkoch, ktorí preplávajú červené more, či bojovníkoch s mečom od krvi vám nie každá ocení.

Sprcha!
Na veľkosti nezáleží. Ale na čistote áno. Vašich 58 centimetrov vám nič nepomôže, ak sa na ňu vrhnete s arómou posledných dvoch týždňov a vrkočmi v podpazuší. Nezabudnite sa umyť a ak už to inak nejde, drvivá väčšina moderných príbytkov má sprchu.

Je to (m)orálne?
Bod, ktorý sa týka ako nás pánov, tak i dám. V správnej etikete sexu platí, že aby bolo orálne aj morálne, treba sa k problému postaviť ako niečo za niečo. Už keď v rámci predohry začne s týmto dejstvom jeden z hercov, mal by aj jeho partner či partnerka. Sebeckosť je predsa neetická a ne(m)orálna.

Neplánovaný útok
Zaútočiť v posteli na oba fronty môžete iba, ak vám to partnerka dovolí. Neplánovaná invázia do krajiny začínajúcej na „A" (Análstrália, Análglicko, Análmerika, ako len chcete), vás môže stáť priveľa. Partnerku poriadne rozrušíte a zvyšok spoločných chvíľ bude kyslých ako zavárané uhorky.

Fetiše naše milované
S úchylkami počas dobrodružstiev na jednu noc určite nezačínajte. Zvrátená fantázia patrí do fungujúceho vzťahu, nie na prvé rande. Predstavte si, že zbalíte úžasnú kočku, ktorá vám uprostred vynikajúceho sexu hodí na hlavu zbierku daňových zákonov a poprosí vás, aby ste jej to počas toho recitovali, inak nevyvrcholí.

Nehrajte sa na ostreľovača
Strieľať nepozorovane a neplánovane? To môžete, keď sa v armáde pridáte k ostreľovačom. V posteli sa oplatí partnerke povedať, keď prichádza veľký moment a udeľovanie Nobelovej ceny za dnešnú noc je na ceste. Prekvapiť ju guľometnou paľbou miliónov nosičov vašej DNA nekončí dobre.

Keď noc končí ráno
Vlákať domov partnera či partnerku na zopár nočných dobrodružstiev aj niečo obnáša. Minimálne to, aby ste jej ráno aspoň pripravili poriadne raňajky. Káva a cigareta nie sú raňajky, to hraničí takmer s pokusom o (samo)vraždu. Poslať dámu domov uprostred noci ešte s erekciou medzi dverami alebo ju ráno vyhodiť do chladného rána hladnú... to sa veru nepatrí. Také veci sa robia iba slečnám, ktoré si za dobrodružstvo nechávajú zaplatiť.

Bránky sa nemenia
Kolegovia páni, spoločná noc nie je hokej, tu sa bránky nemenia. Pravidlo znie - koho posteľ, ten si vyberá stranu. Ak spávate vľavo, dupnúť si môžete iba ak doma, vo vlastnom. V prípade prikrývky však dodržujeme konštantné pravidlo - dáme predsa nesmie byť zima! V tom prípade je jedno, že sa všetko odohráva u vás doma a vám ide odmrznúť mužstvo. Ak vám je zima, pritisnite sa bližšie, určite sa pod perinou miesto nájde.

Autor: Jimi

DISKUSIA
28.6. 2014 8:00
Diskusia