Pretože aj keď viete používať vidličku a nožík, v Michelinskej reštaurácii s ich ponukou príboru a servisu by ste bez znalostí vyzerali ako burani. Nebuďte takými aj v posteli a osvojte si v roku 2021 nové trendy, ktoré z vás spravia pána milovníka.

Shibari
Milostná technika, ktorá sa k nám dostáva z Japonska. Ide o nový rozmer sado–maso hier, pri ktorom to už nie je o zviazaní partnerky len tak na drzovku. Ide o systém zväzovania, ktoré spraví z jej tela doslova umelecké origami. A to prináša nielen nové zážitky, ale aj pocity. Naučte sa to aj vy. Pomocou kurzu, videí, alebo kníh budete za hrdinu, ktorý v sexe nachádza nielen uspokojenie, ale aj umenie.

Ako používať erotické hračky
Nielen osamote, ale aj s partnerkou. Mnoho mužov má pocit, že ak sú so ženou v posteli, hračky tam nemajú čo hľadať. No je to podobné, akoby ste z taniera jedli iba rukami. Použite nástroje a milostné zážitky sa môžu stať omnoho príjemnejšími. Základom je vedieť, ako použiť na uspokojenie partnerky vibrátor, ale naučiť by ste sa mali ovládať aj bičík, náhubky, korzety, vôdzky. Ak neviete o čom je reč, rok 2021 by mal byť vašim učiteľom.

My sme dvaja remeselníci...
Túto hru pozná každý, ale preniesť ju do erotickej roviny je výzva na rok 2021. Možno vás partnerka miluje, stále ste pre ňu dokonalým hrdinom, ale každý privíta po pár mesiacoch či dokonca rokoch zmenu. A tou zmenou nemusí byť výmena partnera, iba výmena rolí. Naučte sa v novom roku, čo vzrušuje vašu milenku. Či dopravný inžinier, policajt, lekár alebo chlapík z autoservisu. No a za pár drobných si môžete zabezpečiť oblečenie aj výbavu toho, po kom jej telo piští. To uvidíte, aké grády získajú sexuálne hry.

Erotická masáž
Spýtajte sa akejkoľvek ženy a povie vám, že na sexe zbožňuje často ešte viac to, čo sa deje okolo neho, ako samotné súloženie. Dotyky, neha, rozmaznávanie, Preto je dôležité, aby ste si osvojili v roku 2021 tajomstvá erotickej masáže. Takej skutočnej. Nielen prejsť je po chrbte dvakrát dlaňami. Erotická masáž je aj o masáži poprsia pohlavia, zadočku, celého tela. Z toho bude mať koniec koncov potešenie nielen ona ale aj vy.

Ako využiť anál
U ženy to prirodzene vieme. Ale čo tak ten chlapský? Ani v novom roku 2021 ešte nie je isté, či nebude kvôli pandémii osamelá rozkoš rozkošou najrozšírenejšou. Preto je čas rozšíriť poznanie vlastného tela. Konkrétne o masáž prostaty. K prostate sa dostanete cez konečník a jej masáž popri masturbácii prináša orgazmy ako erupcia sopky. Tak isto platí, že s týmto objavom nemusíte byť sami. Aj masáž prostaty od partnerky je zážitok, na ktorý sa nezabúda.