Buďte majstrom slova bez diakritiky
Nie je nič horšie, ako keď pekné chvíle začnete zabíjať správami, ktoré akoby písalo vaše horšie ja. Treba počítať s tým, že v súčasnej situácii budete s potenciálnou partnerkou omnoho častejšie vo virtuálnom kontakte ako na prechádzke v prírode. Preto je dôležité budovať si nielen pekné telo a osobný sexepíl, ale zvládnuť úlohu pána božského aj na diaľku.

Hlavne spisovne
Najhoršou vecou, ktorou sa môžete na diaľku prezentovať, je chabá znalosť pravopisu. Stačí, že v správach chýba diakritika. Ak ich ešte okoreníte hrúbkami, tak máte hneď o pár bodov menej. Je lepšie občas nazrieť do pravidiel slovenského pravopisu, než sa tváriť ako majster sveta a písať slovníkom nevzdelanca. Baby majú rady mužov na úrovni.

Podporte vaše spoločné chvíle
Naviažte na to, o čom ste spoločne rozprávali. Osobná téma sa dá niekedy krásne rozvinúť práve pomocou správ. Pošlite priateľke zaujímavé video viažuce sa k téme, nejaký článok, obrázok, nejakú formu rozšírenej reality, ktorá obohatí vaše prežité chvíle o ďalší rozmer.

Stavte na bežnú slušnosť
Niekedy môžete mať pocit, že chcete novej láske napísať, ale nechcete byť príliš dotieravý. Jednoducho jej len zaprajte pekný deň, pekné ráno, dobrú noc. Prípadne zapojte trochu kreativity a môžete jej napísať niečo milé k obedu. Verte že aj takéto „obyčajné“ veci ju vedia potešiť a na diaľku vyčarovať úsmev na tvári. Pretože na bežnú slušnosť sa dnes už často zabúda. Patrí však do výbavy džentlmena, aj keď len cez písmenká.

Vytvorte radosť z čakania
V rámci slovných výmen si môžete vytvoriť aj ďalšie plány po lockdowne, nápady na ďalšie rande a vytvoriť si rebríček očakávaní v reálnom svete. Prečo je to dobré? Budete spoločne zdieľať myšlienky, vzájomne sa spoznávate vytvoríte si spoločné plány na reálne zážitky. Vďaka tomu sa bude na vás tešiť a pocit z prvého rande nielenže utužíte, ale vytvoríte aj predpoklady na pokračovanie v láske.