Ženy jednoducho vedia dokonale klamať telom, pričom nemyslíme fingovanie orgazmu. Tvária sa, že sú romantičky do špiku kosti, ale v krvi im buble túžba po poriadne divokom zážitku.

Tajomstvá, ktoré nepovedia

Nemusíte mať sex s množstvom žien, aby ste zistili, po čom túžia. Moderní muži majú šancu zamieriť na sociálne siete, kde sú ženy úprimnejšie ako k partnerovi v posteli. Na sociálnej sieti Reddit sa popíšu každý deň milióny riadkov. A mnohé z nich sú venované práve predstavám žien v oblasti sexu. Zablúdili sme na temné stránky a prinášame túžby, z ktorých sa vám zahmlí pred očami.

Dráždenie nohou

Nielen ruky a šikovné prsty sú v poslednom čase u žien v kurze. Nejedna sa priznala, ako ju vzrušuje, keď leží vo vani s roztiahnutými stehnami a partner jej dráždi nohou ohanbie. Prirodzene má dokonale spravenú pedikúru. Preto páni, vždy sa starajte o svoje nohy. V oblasti sexu začínajú byť čoraz žiadanejšie.

Mokrý orgazmus

Mokrá plachta, premočený uterák pod zadkom, neváhajú dať aj matrac na sušenie. No chcú zažiť ten pocit, aké to je, keď aj ony začnú nekontrolovateľne striekať. Nuž páni, sú na to príručky, knihy aj praktické články a skrátené návody, ako priviesť ženu k mokrému orgazmu. Ak sa vám to podarí, máte jeden splnený ženský sena na konte.

Znásilnenie

Rokmi overená hra, ktorou nič nepokazíte. Musí byť na to prirodzene trochu vhodná atmosféra, erotické iskrenie, čas aj obojstranná túžba. No hra na znásilnenie, podmanenie si ženského tela, vziať si jej rozkrok bez pýtania mnoho žien vzrušuje tak, až majú husiu kožu nadržanosti.

Dlhší sex

Priemerný trvá sedem minút. No a to ženám nestačí. Ak pretiahnete dobu milovania, tak aj partnerka bude s vami omnoho radšej zdieľať radovánky. Pretože v spálni na dĺžke naozaj záleží. Avšak nie penisu ale toho, ako vytrvalo s ním budete narábať v akcii. Viac aktivity v milostnom živote prináša viac potešenia, uspokojenia aj záujmu o pokračovanie hier lásky.

Divoko odzadu

Pohladenie patrí predohre. No pri vášnivom a divokom sexe majú rady štipku pikantnej príchute. Nebojte sa ju plesnúť po zadočku, zahryznúť do pleca alebo krku. Nepovie vám to možno priamo, ale ocení, ak k sladkej vášni pridáte aj trochu čili.