Priviažte ju

Nemusí to byť nič extra hrubé ani drsné, ale uvidíte, ako môže malý povrázok spraviť veľké rošambo u vás v spálni. Trochu hry na mačku a myš pristane každej posteľnej plachte. Jednoducho ukážte, že máte guráž priviazať jej ruky spolu, prípadne nohy. Trochu zdrsniť vanilkový sex. A s povrazom sa dá toho stvárať naozaj veľa. Viazaniu sa medze nekladú a uvidíte, ako sa vašej dáme rozihrajú oči.

Zoberte ju niekam

Ideálne na výlet. Možno vám to nepovie priamo do očí, ale ženy milujú výlety. Obzvlášť, keď príde s iniciatívou samotný chlap. Výsledkom je potom nadšenie, ktoré sa premení aj do zvýšenej sexuálnej túžby. Nebuďte domased. Poviete si, ako to súvisí so sexom? Uvidíte, že ženy spoločné aktivity vnímajú ako istú formu veľmi dlhej predohry. A následne aj sex na novom mieste má unikátnu príchuť, ktorú si nenechá len tak zájsť.

Vytvorte jej zoznam želaní

Potrebujete len pero a papier, ktorý pripnete napríklad na chladničku. A raz za čas si tam pripíšete istú formu vašich sexuálnych snov. A občas na papier hoďte očko. Takto vlastne získate akýsi zoznam želaní a prianí, ktoré obidvaja spisujete a môžete si takéto predstavy spoločne naplniť. No a verte či nie, funguje to. Niekedy je totiž jednoduchšie želania napísať, ako povedať priamo do očí. Potom ak niektoré z nich začnete plniť, bude to príjemné prekvapenie.

Urobte si príjemne dotykmi

Forma intimity, ktorá osvieži, prekvapí a vie byť vždy iná. Môžete použiť intímne masážne techniky, fotky, ale aj vzájomnú masturbáciu. Takto sa spoločne prehryziete zákutiami intimity a spoločne môžete spoznávať samých seba navzájom. Zaujímavé je prekvapenie aj pomocou erotických hračiek. Skúste niektoré doma predstaviť. Uvidíte, že to bude príjemné poznanie. A navyše výrobcovia erotických doplnkov sú dosť kreatívni, takže časť inovácií prevezmú na svoje plecia. A vy už zlížete len smotanu úspechu. Alebo že by tú „smotanu“ mal na jazyku nakoniec niekto iný?