MENU
Menu
a

Sex a flirt Chyby, ktoré robíte pri balení žien na diaľku: Vyvarujte sa ich

Balenie sa na niekoľko týždňov stalo virtuálnou záležitosťou. Treba sa s tým zmieriť a prispôsobiť situácii. Rozhodne netreba čakať, kým sa opäť do popredia pretlačia osobné stretnutia. Pretože dovtedy už môžu byť zaujímavé baby rozchytané ako teplé rožky.

Zabudnite na kaleráby
Tlačiť kaleráby do hlavy sa dá pri drinku, keď má baba pár promile a k tomu priamo úmerný úsmev. Avšak cez správy, alebo chat je to lacné, obohrané a nezaujímavé. Je mnoho žien, ktoré si rady od chlapa prečítajú niečo pekné. Ale rozhodne nie to, čo píšu každej a prakticky všetci. Toto nefunguje.

Na sex zabudnite
Určite nie je cieľom dostať ju na sex po telefóne, či na videohovor. Ani obnažené správny nie sú témou dňa na niekoľko týždňov. Mnoho mužov si aj nádejný vzťah pokazí tým, že začnú túžiť po niečom viac. Ale pozor. Na to máte predsa čas pri osobnom stretnutí. Virtuálny sex aj tak za veľa nestojí a môžete predsa využiť aj erotické web stránky. Sex na diaľku je hlúposť a hoci ste dobrý chlap, žene to o vás definitívne pokazí mienku.

Nebuďte ako komár
Teda ten, čo neustále bzučí, volá, píše, posiela správy. A ešte na ne čaká aj rýchle a neustále odpovede. Zamilovanosť v sebe síce nesie aj istú dávku túžby, snahy byť s tým druhým čo najviac aspoň v kontakte, ak už nie osobne. Lenže ak to preženiete, žena sa aj mimo vašej prítomnosti bude cítiť zviazaná. Jasné, že si vás potom nepustí bližšie k telu.

Žalujete sa
Máme tu aj mužov, ktorí majú pocit, že ak zo seba spravia chudáčika, tak ich partnerka poľutuje. Jasné, že to urobí. Ženy sú citlivé a dobrosrdečné. Ale tým to hasne. Ak začnete s touto stratégiou, partnerka vás veľmi rýchlo zaradí do kategórie mužov, s ktorými by v živote nedokázala fungovať. Každý sa má právo posťažovať sa. Ale pamätajte, že ženy nepotrebujú čítať od rána do večera o vašich starostiach. Aj keď sa to môže zdať cesta, ktorá pre vás získa vyššiu pozornosť. No nie takú, ako by ste si vo výsledku želali.

Chýba drajv
Viac ako na letargiu ste stavili na negatívne správy. Je fajn, ak sa posťažujete na situáciu, ale je chybou, ak žene nedáte víziu. Pretože baba chce partnera, ktorý má silné rameno, o ktoré sa dá oprieť. Nebuďte negatívny. Skúste teóriu, že na všetkom zlom sa dá vidieť aj kúsok dobra. Na ženy táto stratégia funguje. To je presne rozdiel v tých, čo aj popri frajerke dokážu mať aj milenky a medzi tými, ktorí nevedia zbaliť ani jednu babu.