Pretože vie, že namiesto dokonalého zážitku to bude opäť na reklamáciu. Akurát nemá u koho reklamovať. Poučte sa a robte veci inak. Aj chuť na sex sa žene vráti.

Sex začínate v posteli

Nuž milí páni, ak sa k žene priblížite len vtedy, keď jej chcete dať nohavičky dole, je to chyba. Pretože žena nesmie mať pocit, že jej lásku vyjadrujete len trojpísmennou aktivitou sex. Je to chyba a žiadna nemá rada, ak sa stane len objektom sexuálnej túžby. Jemne ju hladkajte, objímajte, privítajte pusou. Jednoducho vytvárajte doma atmosféru lásky. Potom žena omnoho ľahšie roztiahne nohy. A samozrejme zvádzajte ju a dajte jej pocit, že je jedinou ženou vášho života ešte pred tým, ako sa jej dotknete. Pretože vzrušenie nemôžete štartovať u nej s vyzliekaním. Ona to má radšej omnoho skôr.

Mali by ste vedieť, čo ju vzrušuje

Mnoho mužov chodí do postele s tým, že síce dobre vedia, čo vzrušuje ich a aj to od partnerky vyžadujú, ale pramálo tušia, čo má rada ich polovička. Žiadnu ženu nepoteší, ak máte nároky od kostýmov až po sexi negližé a vy ani neviete, čo by potešilo ju. Je to chyba, kvôli ktorej vám ani ona nevyhovie.

Nie ste kreatívnymi milencami

Nevadí, že ste spolu už napríklad aj rok, dva, tri, alebo desať. Práve naopak. Ženy majú radi stabilných partnerov, ale neznášajú rutinu. Ak je váš sexuálny postup od prvého milovania rovnaký až po to tisíce, tak s tým ženu naozaj neuspokojíte. Iba čo jej dáte zámienku, aby si našla milenca, ktorý jej vženie nový vietor pod nohavičky. Je chybou ak nič neinovujete. Pretože obohraná platňa nie je najpríjemnejšie prežívanie milostného života.

Očakávate, že vyvrcholí pri súloži

Častá chyba väčšiny mužov. 80 percent žien však vyvrcholí pri intímnej hre, orálnom sexe, dráždení prstami. Potrebujú zapojiť klitoris. Preto ak ju chcete uspokojiť, najprv sa venujte jej telu. Po prvom orgazme je totiž omnoho väčšia šanca, že následne dosiahne ďalšie vyvrcholenie aj pri sexe. Čakať, že žene stačí na uspokojenie rovnaký sex je chybou, ktorá sa prejaví v sexuálnej frustrácii vašej partnerky a u vás nedostatkom sexuálnej aktivity.