Na penis odborne

Ak chcete poznať tajné recepty väčšieho a pevnejšieho penisu, je dobré sa radiť radami tých, ktorí majú o penise základné znalosti. Doktorka Rena Malik preto ponúka niekoľko rád o veciach, ktoré môžete začať praktikovať práve teraz, aby váš penis vyzeral väčší, masívnejší a nebudete potrebovať žiadne gély, pumpy ani tabletky.

Ohoľte sa

Starý optický trik, ale oholený penis vyzerá na prvý pohľad lepšie a masívnejšie, ako keď bude jeho značná časť ukrytá v hustom ochlpení. Na holenie ohanbia si pritom tak zvyknete, že ak ho raz skúsite, nebudete chcieť mať trenírky plné chlpov. A na penis začnete byť aj skutočne pyšný.

Schudnite

Rena Malik vysvetľuje, že erektilné tkanivo vášho penisu siaha hlboko do panvy za lonovou kosťou, do perineálnej oblasti. Keď priberiete, priberáte tuk okolo, takže penis vyzerá menší. No a samozrejme aj celé telo bude vyzerať pre ženy menej atraktívne. Aby toho nebolo málo, obézni muži trpia častejšie na zlyhanie erekcie. Samozrejme v porovnaní s veľkoobjemovým telom v rozpuku bude penis, ktorý nepriberá, pôsobiť prirodzene už len menší a menší.

Zbavte sa stresu

Stres sa skutočne môže podpísať na tom, že budete trpieť diagnózou zmenšujúceho sa penisu. Hladké svaly penisu sú pod kontrolou adrenalínu a to znamená, že ak máte jeho vysoké hladiny, ste stresovaný a nervózny, vaše svaly sa stlačia, čo spôsobí kontrakciu penisu. Takže penis sa jednoducho scvrkne. Preto Rena Malik odporúča pracovať na znižovaní stresu a úzkosti vo vašom každodennom živote. V konečnom dôsledku to rozvinie vaše intímne renomé.

Často majte erekciu

S partnerkou, alebo aj pri masturbácii. Nabudenie erekcie znamená nepretržitý prietok krvi do tkaniva penisu. Ak prestanete mať erekciu, časom to môže viesť k nízkym hladinám kyslíka v týchto tkanivách, čo znižuje elasticitu a penis sa zmrští a nebude ani dosahovať tak kvalitné stvrdnutie. Jednoducho, cvik robí majstra.