MENU
Menu

Sex a flirt Chcete svaly a väčší penis? Vyskúšajte tieto recepty

Mať veľké svaly a mocný penis chce každý chlap. Obe veci spolu súvisia viac ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Je za nimi testosterón a ďalších pár doplnkov. Pozor, žiadne zakázané látky, ale čisto prírodné recepty a triky, ktorými vylepšíte svaly aj kvalitu v nohaviciach

Chcete svaly a väčší penis? Vyskúšajte tieto recepty
Kotvičník zemný
Nesmejte sa babke bylinkárke, radšej si k nej zájdite a miesto pár drobných vypýtajte vňať kotvičníka. Táto rastlinka je na Slovensku bežná a čaj z nej má na telo zázračné účinky. Treba si ho dopriať opatrne. Stačí jedna čajová lyžička na šálku čaju. Má údajne moc zvýšiť tvorbu testosterónu až o 30 percent s čím súvisí nárast svalov aj sexuálnej výkonnosti. Všetko na prírodnej báze.

Goji
Drobné a červené bobule goji objavíte v každom obchode so sušenými plodmi. Má veľký vplyv na potenciu a je to zároveň najzdravšie ovocie na svete. Obsahuje 18 druhov aminokyselín množstvo vitamínu C, betakarotény, čistí krv, čo znamená, že penis vám bude stáť ako skala a do svalov sa vďaka a lepšej krvi dostane viac živín, z ktorých môžu rásť.

Klíčky fazuliek mungo
Obsahujú nesmierne veľa proteínov. Stačí denne pol šálky, ktoré si doma pripravíte z vlastnej mungo fazule a nepotrebujete do seba sypať proteínové prášky. Okrem toho klíčky stimulujú sexuálnu aktivitu. Pre mužov to znamená, že čím viac chute, tým viac výdrže. Vedľajším účinkom je fakt, že sa vám zrazu bude páčiť omnoho väčší počet báb. Mužom, čo im rastú svaly a sršia testosterónom sa to stáva bežne.

Vajcia
Množstvo bielkoviny na svaly a množstvo Omega-3 mastných kyselín, z ktorých to jednoducho tam dole spoľahlivo funguje. Vajcia majú aj mnoho ďalších pozitív, ale jedno vajce denne z vás spraví hrdinu v posilňovni aj v posteli.

Sex
Najprírodnejší z najprírodnejších receptov je dopriať si hojne sexu. Sex je totiž aktivita, ktorou sa automaticky zakaždým pripravujete na ďalšie okolo. Vaša výdrž prakticky nebude mať konca a aj na dôchodku budete súložiť ako za mladi. Kto bude mať málo sexu, tak ho bude mať stále menej a menej, dokonca sa mu začne zmenšovať penis.

No a pri dobrom sexe zaberá brušné svalstvo lepšie ako pri cviku sed - ľah. Je to cesta k sixpacku ako vyšitá. No a sixpack zasa zaručí viac báb v posteli. Je to začarovaný kruh, do ktorého treba len naskočiť.

DISKUSIA
24.10. 2015 8:00
Diskusia