Ak však máte dosť šarmu guráže aj odvahy, ten zážitok sa oplatí. No pozor, aby ste vekovo neprestrelili. 

Vek je síce len číslo, ale...

Záleží na časovom rozmedzí, pretože ak máte dvadsiatku, tak tridsiatnička je tou správnou kategóriou, s ktorou sa dokonale vybláznite. No ak ste na prahu štyridsiatky, tak päťdesiatnička vás už až tak nemá čomu priučiť. A preto mnoho mužov sa naopak obzerá po niečom mladšom. Nedá sa teda povedať paušálne, čo je vekovo vhodné na skusy, no hranica desiatich rokov je presne tá, kedy sa to ešte stále oplatí. Avšak pozor, len do veku, kedy ešte potrebuje skúsenosti. Ak ste starým harcovníkom, je lepšie vekový rozdiel o niečo znížiť.

Prečo vlastne staršiu?

Staršie ženy lákajú každého muža. Začína to niekedy okolo základnej školy, keď si uvedomí, že by sa opäť rád vrátil k ženským prsiam, ale spolužiačky ich ešte nemajú. No a čerstvé učiteľky po škole sú iná liga. Také už mnohým chlapcom pomohli mať ráno mokré pyžamo. Staršia žena navyše presne vie, čo ženám už robí dobre a ukáže vám, z čoho bude dobre nielen jej, ale aj každej inej. Aj tej mladšej. Staršia žena vo veku okolo tridsiatky totiž nie je stará, je v dokonalom rozpuku.

Skúste ju teraz, potom už nebude

Nie, že by sa minuli, ale majte na pamäti, že staršia žena je atraktívna iba ak ste naozaj mladý. Zažiť sex so staršou je lahôdka, skúsenosť, je to ako preskočiť pár tried na škole a presunúť sa do vyššej ligy. Je to pocit, ktorý môžete zažiť iba vtedy, ak ešte aj vaši rovesníci obdivujú staršie. Preto neváhajte, ak máte možnosť vyhovieť staršej partnerke, bude to zážitok na nezabudnutie. Tie mladšie totiž môžete zbaliť a zaučiť vždy. 

Minimálne pár rokov odstupu

Nad desať je už príliš, ale ako staršia žena sa rozhodne neráta o rok staršia spolužiačka. Musí to byť žena z inej generácie. V takom prípade máte možnosť priučiť sa aj tomu, čo možno dnešné baby už nevnímajú ako dôležité. Takýto výlet do histórie cez pocity je určite vhodný. Začína sa na hranici minimálne takých päť rokov a končí pri tých pätnástich. Pretože pozor, ak máte partnerku staršiu aj o viac ako 20 rokov, tak to už nebude o skúsenostiach a učení, ale tak trochu o odmene z vašej strany. Ak je žena na zajačikov. A to zrejme nie je práve cieľ vašej sexuálnej edukácie.