MENU
Menu

Sex a flirt Chcete ju naspäť? Znamenia, že by sa ku vám bývalka vrátila

Hoci sa vraví, že do tej istej rieky dva razy nevkročíš, vo vzťahoch to býva presne naopak. Po rozchode sa ľudia opäť dávajú dokopy, aby si dali druhú šancu. Láka aj vás vrátiť sa k bývalke?

Chcete ju naspäť? Znamenia, že by sa ku vám bývalka vrátila
Vaše rozhodnutie je jedna vec, druhá je, či to isté chce aj ona. Ak sa chcete vyhnúť priamej otázke, sledujte jej signály. Mnohé z nich naznačujú, že na vás stále myslí.

5 vecí, ktoré už na prvom rande prezradia, že ide o stíhačku

Smskuje
Písanie textoviek či chatovanie je u žien čímsi viac. Ak vám svoj čas týmto spôsobom venuje naozaj pravidelne, nebude to len tak.

Rozpráva
Stretávate sa alebo si zavoláte? Sledujte, o čom s vami hovorí. Počasie a práca sú klasika, ale ak sa nevyhýba osobným veciam, je to dobré znamenie.

Pýta sa
Zaujíma sa aj o vaše osobné záležitosti? Pokiaľ sa vypytuje a chce vedieť aj detaily, niečo tam stále je. Nebude sa o vás hlbšie starať pre nič za nič.

Niet nad presný návod: Ako "spracovať" kamošku?

Vie o vás
Ak o vás bývalka vie aj bez toho, aby ste jej niečo povedali, tak si proste zisťuje. Pýta sa kamarátov, sleduje vaše sociálne siete a to by nerobila, ak by vás mala dávno za sebou.

Spomína
Spomenie medzi rečou alebo niekedy napíše nejakú spomienku, čo za sebou máte? Pripomínanie spoločných časov je jasné znamenie, že by ich brala naspäť.

Žiarli
Žiarlivosť je emócia, ktorá toho veľa prezradí. A to obom stranám. Ak sa objaví, okamžite napovie, ako sa vlastne veci majú.

Vôbec nejde len o sex: Čo ženy od mužov skutočne chcú?

Vyvoláva žiarlivosť
A platí to aj opačne. Ženské triky s vyvolávaním žiarlivosti sú dobre známe. Ak to na vás skúša, máte u nej jednoznačne znova šancu.

Uznala chybu
A ako je to s dôvodom vášho rozchodu? Ak si bývalá uznáva chybu, je to dobré znamenie. Pokiaľ ju chcete naspäť, je ten správny čas.

Autor: ling
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
13.11. 2019 20:00
Diskusia