Príjemné lichôtky

Nie je nič horšie, ako keď žene začnete dávať otvorené sexuálne návrhy. Tým žene nepolichotíte, hoci mnoho mužov si myslí, že čím otvorenejšie po žene vyštartuje, tým ju viac zaujme. Opak je pravdou. Ak chcete žene skutočne dobre, naznačte jej, že ste si všimli pozitívnu zmenu. Napríklad novú farbu rúžu, novú blúzku, strih vlasov, či farbu. Práve tieto detaily hovoria o vašej všímavosti a o tom, že ženu zaujmete. A od záujmu je už len krok k výmene čísla.

Zaujmite ju aktivitami

Ak chcete byť pre ženu skutočne atraktívnym človekom, je dobré, aby ste ju zaujali spoločnými a netradičnými aktivitami. Aj nežné pohlavie má dosť mužov, ktorí milujú futbal pivo, gauč a sex. Ak chcete, aby sa žena zamilovala do vás, ukážte jej, že sa môže zamilovať do vašej inakosti. Do vašich spoločných aktivít, umeleckých, športových. Čím špecifickejší budete o to viac nevyvoláte hlad po vás.

Nehovorte o sebe

Nechajte ju tak trochu objavovať. Sú muž, ktorí si myslia, že ak na ženu vysypú informácie o tom, kde boli, čo majú a „kým sú“, tak z toho padnú na zadok. Omyl. Ak chcete skutočné zamilovanie, ostaňte tajomní. Určite nechváľte sami seba. Hovorte o sebe menej, skôr o tom, čo vás baví, inšpiruje a žena sama sa začne pýtať. Muž, na ktorého je zvedavá rozhodne nesype z rukáva sám na seba chváli. Pretože samochvála smrdí aj ženám.

Ukážte výnimočnosť

Je jedno v čom, ale dôležité je, aby ste vyčnievali z radu. V takom prípade toho ani veľa robiť nemusíte. Ženy sa do vás zamilujú skôr, akoby ste vyslovili čo i len slovo. Ak vás predbehne vaša povesť a žena vás bude poznať pred tým, ako vás stretne naživo, šanca, že sa do vás zamiluje enormne rastie.

Vzbuďte dôveru

Jednou z najväčších ingrediencií charizmy je, že u ženy vyvoláte pocite, že sa na vás môže spoľahnúť. Ste typ človeka, ktorý vie jednoducho ustáť život. Nájde vo vás oporu. Ste dominantným mužom. To neznamená, že musíte byť agresívny. Práve naopak. Bitkárčina sa už dnes za znak úspechu nepokladá. Naopak. Ak viete dosiahnuť svoje, idete si za cieľmi a plníte si ich, stačí to ukázať. Žena pochopí, že stáť pri vás je prístavom dôvery. A zamiluje sa do vás aj keby ste mali hneď pár telesných nedokonalostí.