MENU
Menu
Oral.

Sex a flirt Chce „to“ do úst? Vylepšite partnerke chuťový zážitok

Ak ejakulujete do kondómu, môžete kašľať na to, ako vaše spermie chutia. No sú ženy, ktoré chcú svojho partnera ochutnať a nemyslia to len metaforicky. V takom prípade je na mieste postarať sa o to, aby ste chutili nielen na pokožke, ale aj vo finále. Koniec koncov, bude to aj vaše potešenie.

Bude si to žiadať stále
Sú ženy, ktoré majú averziu k mužskému semenu, a potom sú také, ktoré sa neboja. Dokonca im robí dobre, ak nemusia vypľúvať. Lenže o tom už nerozhoduje len ich odhodlanie, ale aj vaša chuť. Pretože žena nebude prehĺtať, čo jej nechutí, ale ak ju nadchnete, bude si vás žiadať ako dobrotu, z ktorej sa nepriberá. Takže smelo vylepšujte.

Toto nikdy nerobte
Mužské telo má samočistiacu schopnosť a dokáže eliminovať aj pachy, chute a negatívne látky z tela. Avšak nebude to za desať minút. Ak chcete spraviť žene orálne potešenie, budete musieť prestať fajčiť a piť alkohol. To je na celý život. Aspoň týždeň nepite pivo. Minimálne  tri dni si dajte pauzu od cesnaku, cibule, aromatických syrov a strukovín. Ak dodržíte tento recept, tak minimálne nebudete chutiť odpudivo, ale neutrálne. V tom momente už môžete začať pracovať na delikatese.

Voda
Čistá voda bez chute a pritom vylepšuje chuť vášho semena. Ako je to možné? Pretože zriedi koncentráciu vašich štiav v organizme. Je to podobné ako s močom. Ak pijete málo, je ťažký, tmavý a vábne nevonia. Ak pijete množstvo vody, je úplne inej konzistencie. To platí aj o ejakuláte. Dva litre vody denne a večer budete chutiť omnoho lepšie.

Brusnice
Ich tajomstvo tkvie v tom, že ozdravujú celý močový systém. Ak je telo zdravé, prirodzene aj lepšie chutí. Brusnice však majú ešte jednu výhodu čo sa týka vplyvu na chuť. Udržiavajú správne pH v mužskom semene, čím vylepšujú kondíciu spermií, ale aj ich chuť.

Zeler
Je to dosť aromatická zelenina, ale na chuti a vôni semena sa podpisuje veľmi priaznivo. Má vysoký obsah vitamínu C a navyše pomáha zahnať výrazne slanú chuť. Stačí len trochu a účinok sa určite dostaví.

Škorica
Významne pomáha. Dajte si ju do kávy, na zákusok, pridajte do nápojov. Škorica má priaznivý účinok na zdravie muža a vo výslednom efekte spraví radosť až žene. Pretože budete chutiť lepšie.