Prekvapenie, ktoré vás zaskočí

Žena je stvorenie, ktorému skôr či neskôr začne vadiť, že ste len dvaja. Nie, nehovoríme o tom, že by ste si skúsili trojku, ona myslí skôr na rodinu. Tento pocit prichádza v rôznom veku, no niektoré ženy už po prekročení hranice dospelosti začínajú pokukovať po kočíkoch. Preto pozor, ak náhodou tvrdí, že ona nemá veľké plány študovať na vysokej škole. Môže tým práve naznačovať, že materská je jej bližšia. Ešte horšie to vnímajú ženy po dvadsiatke, nebodaj tridsiatke, ktorých kamarátky už chodia na rodičovské do škôlky. Vtedy ak si žena vyhliadne muža, je to obvykle s cieľom stať sa matkou. 

Dajte jej iné vízie

Vy ešte nechcete, ale to pre ženu obvykle nie je argument. Asi to poznáte aj z iných životných situácii. Ak chce potomstvo, odpor sa prakticky považujete za prejav nevôle. Je tu však jedna možnosť a to presne tá, že žene na chvíľu zalepíte oči niečím iným. Nebude to ľahké a ani lacné. Ak sa necítite na otcovstvo, tak predstavte najbližšie plány na cestovanie, na rozmaznávanie partnerky, ukážte jej, čo všetko by ste chceli a mohli spoločne stihnúť, kým začne kojiť. Je to jedna z veľmi úspešných ciest, ako sa vyhnúť nevyhnutnému. Avšak je potrebné povedať, že je to náplasť na pár mesiacov, maximálne rokov.

Skúste to láskou

Vzťah je vždy o kompromisoch a preto je potrebné o veci hovoriť. V opačnom prípade sa môže stať, že vám partnerka jedného dňa zamáva a vlietne do náruče niekomu inému. S odôvodnením, že našla človeka, s ktorým jej to funguje lepšie. A stavte sa, že do pár mesiacov ju budete stretávať s bruškom. Je preto potrebné partnerke vysvetliť, kedy je pre vás vhodný časový rámec na rozšírenie rodiny. A nájsť kompromis. Neustále odkladanie plodí len spory a nedôveru. Stanovte si vlastný životný horizont a skúste sa niekde stretnúť na predstave o ďalšom vývoji vzťahu. 

Dávajte si pozor

Bez sexu prirodzene partnerka neotehotnie, ale samozrejme, nechceme sa tejto rozkoš zriecť. Preto mnohí muži nielenže ukončia sex predčasne, ale dokonca fingujú orgazmus. Je to cesta, ktorou môžete ísť pár mesiacov, pretože ak polovička príde na to, že fingujete ejakuláciu a v skutočnosti sa do nej nedostane ani kvapka, tak to považuje za najhoršiu formu klamstva. Možno ešte závažnejšiu ako neveru. Preto pozor, ak budete chcieť oddialiť otcovstvo touto cestou. 

Nájdite si inú lásku

Ak skutočne nedokážete zladiť časový harmonogram rodičovstva, je lepšie nájsť si inú partnerku, ako cítiť, že ste pre tú aktuálnu len nástrojom k naplneniu jej biologických potrieb. Nuž, zlou správou je, že kopačky bolia, dobrou, že po svete skutočne chodí mnoho žien, s ktorými dokážete prežiť šťastný život a možno sa lepšie dohodnúť aj na založení rodiny.