MENU
Menu

Sex a flirt Chalan používal fitnes náramok počas sexu. Zistil zaujímavé fakty

Fitnes náramky sú primárne určené na monitoring športových aktivít. No ak sa na sex pozrieme z čisto fyziologického hľadiska, tak ide o celkom komplexné kardio. A dokazuje to aj monitorovanie fitnes náramkami. Lásky je v sexe omnoho menej ako cvičenia.

Chalan používal fitnes náramok počas sexu. Zistil zaujímavé fakty
Sex nehľadajte
Fitnes náramky sú rôzne. Inteligentné aj menej sofistikované. Niektoré automaticky vyhodnotia typ športovej aktivity, ktorej sa venujete, niekde je potrebné ju nastaviť manuálne. Nech už máte akýkoľvek typ, rozhodne nenájdete režim sexu. Na sledovanie spánku je už väčšina hodiniek uspôsobená, ale so sexom je to ťažší oriešok. Na druhej strane, nič nie je nemožné. Príkladom je Jeramy Glass, ktorý dokázal z fitnes náramku dostať aj zdanlivo nemožné.

Kedy je čas spraviť jej "to" ústami? Rady, ktoré musíte spoznať

Pol hodina zážitku
Samotný sex trval 20 minút, ale monitorovanie trvalo 30 minút počas ktorého si Jeramy všimol zvyšovanie srdcovej frekvencie. Až sa dostal takmer na hranicu z pálenia tukov do tréningu vytrvalosti a samozrejme aj uvoľnenie po sexe sprevádzalo spomaľovanie srdcovej frekvencie. Z výsledkov tak sex pripomínal ľahký kardio tréning. Nezostal však len pri amatérskom monitorovaní a tvrdenie, že sex môže nahradiť kardio, predebatoval s odborníkmi.

10 dôvodov, prečo ženy nechcú fajčiť

Perfektný návod na chudnutie
Je to super tip pre vás, ale aj pre ženy, ktoré väčšinou chcú stále chudnúť. Sexuologička Anne Hodder potvrdila, že sex má na fyzickú kondíciu skutočne unikátny vplyv. Dvadsať minút aktívneho sexu dokáže spáliť 100 až 250 kalórií. Od intenzity, s akou sa do aktivity opriete. Navyše sú také malé bonusy, ako intenzívne vzdychanie, ktoré spáli o päť kalórií navyše. Orgazmus je za 25 kalórií a už samotné láskanie a vzrušenie za hodinu spaľuje 90 kalórií.

Viete, čo je austrálsky bozk? Túto techniku ženy milujú

Sex spáli viac ako fitko
Ak si teda doprajete len tridsať minút sexu a budete mať lenivé milovanie, vaše spaľovanie ostane na intenzite srdcovej frekvencie, počas ktorej spálite približne 100 kalórií za jeden sexuálny akt, tak ste na dobrej ceste. Ak budete takto sexovať trikrát týždenne, do roka máte o 15-tisíc kalórií menej. A to bez toho, aby ste vôbec vkročili do posilňovne. Jeramy tieto výsledky z postele porovnal s tréningom, na ktorom mu hodinky ukazovali spálených približne 400 - 500 kalórií. Prišiel teda k záveru, že mu stačí tri až štyrikrát do týždňa sexovať a príjemne si užiť a nemusí sa potiť na tréningu v posilňovni. Dal svetu jasný dôkaz, že k peknému telu sa dá aj dosexovať. Je to príjemné a vysoko účinné.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
30.4. 2018 22:00
Diskusia