Hlavne hlboko

Ženy si pochvaľujú obdarených mužov, nakoľko presne oni majú tú schopnosť vniknúť do nich hlbšie ako len na pár centimetrov. Lenže aj keď nemáte penis ako ľadoborec, môžete využiť hlboký prienik pri polohe odzadu, pri polohe ak bude na chrbte a nohy vám vyloží na plecia a rovnako tak aj vtedy, ak sa na vás usadí ako kráľovná. Ak viete, že vašej partnerke robí skvele hĺbka, vyberte si niektorú z trojice týchto polôh a ona sa uspokojí aj pár ráz po sebe. No sú aj iné zaujímavé polohy.

Smer G bod

Ako stimulovať bod G pri sexe? Slúži na to poloha polovičného mostíka. Partnerka si ľahne ale zdvihne panvu do vzduchu. Presne do výšky, pri ktorej do nej ľahko vkĺznete keď kľačíte medzi jej nohami. Jednou rukou jej môžete pridržiavať zadok a tou druhou jej masírujte klitoris. Poloha, ktorá kombinuje dráždenie bodu G so stimuláciou klitorisu. Orgazmus je v nej viac než istý.


Ako vyzerajú zdravé spermie? Takto ich udržíte v kondícii

Pohodlný orgazmus

Ak je niečo pohodlné, tak platí, že je to aj príjemné a pre ženu veľmi žiadúce. Stačí, ak partnerka bude ležať a vy sa postaráte o všetko ostatné. Prejdete medzi joj nohy tak, že si sadnete na päty a vkĺznete do nej. Potom už iba do jej rozkroku mierite panvou a ruky používate na hladenie a stimuláciu bradaviek, hladkanie alebo na prácu s klitorisom. Poloha, ktorú si partnerka dokonale užije. Pretože sa prakticky bez námahy dostane k vyvrcholeniu a vydrží sa oddávať slasti, kým vy budete vládať. A to môže byť naozaj dlho.

Nárazník

Poloha, ktorá je jednou z novo objavených možností, ako sa uspokojiť. Ide o polohu, ktorú zvládne každá žena, ktorá cvičí čoraz viac obľúbenú jogu. Je o tom, že sa predkloní tak, aby sa oprela dlaňami o zem. Jej telo je tak v pozícii šikmej strechy a vy môžete priamo zo nej vniknúť odzadu. To ako dá ruky na podlahe ďaleko od nôh, určí, ako vysoko bude mať zadok, takže ho vie presne prispôsobiť vašej výške. Pri tejto polohe je však prienik vďaka zvláštnejšej pozícii panvy omnoho užší a intenzívnejší. Užijete si to obaja.