Ženy milujú bozkávanie
Potvrdí to každá vaša partnerka, bývalka, kamarátka aj neznáma z ulice. Dobrý bozk je pre ženy atraktívnejší a vzrušujúcejší ako priemerný sex. Preto ak sa naučíte bozkávať partnerku správne, vždy vám otvorí pery, zavesí sa vám okolo krku a dovolí omnoho viac, ako keď je dáte iba strojový bozk.

Čas na bozky
Základnou vlastnosťou majstra bozkov je správne plánovanie. Nemyslite nikdy na sex, predohru, láskanie, myslite na bozky ako samostatnú kapitolu láskania. Venujte jej dostatok času. Potom sa nestane, že bozky preletíte ako povinnú jazdu, ale budete sa im skutočne venovať.

Ochutnávajte
Bozk nie je len spojenie pier. Je to aj o rôznorodom prístupe k perám. Jemnučké bozky  na kútiky úst, jemné nasatie hornej pery, ochutnávanie jazykov, spoločný dych cez otvorené pery. To všetko sú len návody, ktoré vás môžu zorientovať. No jednotlivé odtiene už potrebujete naladiť formou vlastnej kreativity a osobitých želaní partnerky. Pretože bozk zďaleka nie je len o ľahkom dotyku pier, alebo jazyku až v hrdle.

Rozložte tlak
Pri bozku je veľmi dôležité, ako narábate s tlakom. Toto mnoho mužov nevie, ale občas je fajn sa na partnerkine pery prisať a niekedy len jemne po nich prechádzať. Striedanie tlaku a intenzity je to, čo robí z bozkov zaujímavý a erotický tanec. Zároveň platí, že čo sa hore naučíte, dole akoby ste našli. Pretože podobný prístup je vhodné aplikovať aj pri sexe. Ženy skrátka nemajú rady monotónnosť nikde na tele.

Zapojte celé telo
Nejde však len o bozky po tele. Pri bozkoch nie je prioritou dostať sa čo najskôr z pier na prsia, ale pracovať s telom systematicky. Partnerku síce bozkávate na pery, ale pritom sa jej jemne dotýkate na tele. Občas sa pritiahnete viac, občas oddialite, dotknete stehnami. Majster bozkov pri práci s pusou pracuje s celým telom. Podobne ako pri behu. Nie je to len o nohách, ale o práci celého tela. Rovnako je to aj pri bozkávaní.