Frankensteinka

Celkom podarený film z roku 1990. Kombinuje v sebe mnohé aspekty ako krv, nahotu a prostitúciu. Takže ide o kúsok pre fajnšmekrov. Na druhej strane film predstavuje béčkovú hororovú komédiu. Šialený vedec sa posnaží poskladať si vlastnú nevestu z tiel prostitútok. Až na to, že jeho „výsledná“ snúbenica sa stane vražedným monštrom. Film pobaví, znechutí a ukáže aj temný svet prostitúcie.

Polnočný kovboj

Film bol uvedený do kín v roku 1969 a ak ho nepoznáte, je načase zoznámiť sa s jeho šteklivou históriou. Vo filme hrá Jon Voight mužského prostitúta, ktorý si rozhodne nevyberá pohlavie. V roku 1969 získal film X-rating, označenie, ktoré je dnes takmer výlučne vyhradené pre porno žáner. Takže asi tušíte, ako je tu prostitúcia zobrazená. Ak nechcete pozerať na starinku, je tu remake z roku 2021.

Riskantný podnik

Film z roku 1983 je skutočne bizarným zobrazením prostitúcie. Mimochodom, práve tento film v roku 1983 Toma Cruisa zobrazil v celkom neštandardnej úlohe. Je stredoškolákom, ktorý vedie v izbe rodičovského domu bordel určený takmer výlučne pre klientov v stredoškolskom veku. Pretože stredoškolák má často viac chuti ako príležitostí. Cruisova postava končí svoju cestu prijatím na prestížny Princeton. No nie tak úplne pre svoje študijné výsledky, ale skvelú školu obsadí vďaka tomu, že podplatil správnych ľudí prostitútkami. Tínedžerská komédia s kopou dobrých nápadov.

Taxikár

Kriminálna dráma z roku 1976 je už dnes kultová. Veterán z Vietnamu nemôže spávať a tak si nájde prácu taxikára. No a stretáva sa s temnou stránkou nočného života, v ktorého hlavných úlohách sú drogy, mafia a prostitútky. Film, v ktorom Robert De Niro, ukázal herecké majstrovstvo.

Pretty Woman

Romantická komédia, ktorá sa oplatí pozrieť, ak máte chuť na ľahký nádych erotiky spojenej s plateným sexom, ale zároveň chcete prežiť pekné chvíle s frajerkou. Ide o postavu z ulice, ktorá sa stane akousi popoluškou 21. storočia.