BI sex nie je homo

Mnoho mužov musí pripustiť, že zažilo trojku s mužskou prevahou. Veď akoby inak malo toľko žien skúseností s dvoma penismi v posteli? Pravda je však taká, že muži sa nechvália tým, čo partnerke dovolia oni, skôr iba tým, čo im dovolila ona. Takže zachovajte pokoj a žiadna hanba to nie je, ak svojej polovičke začnete plniť sny. Ak je to obchod jeden za jednu, obišli ste ešte celkom dobre. Navyše sa nemusíte obávať toho, že by sa vám prestali páčiť ženy.

Pohovorte si o tom, čo chce

Pred tým, ako si pozvete kamaráta alebo náhodnú známosť nielen do obývačky, ale aj do spálne, je vhodné si s partnerkou dohodnúť, o čo všetko pôjde. Ideálne je, ak potom svoju ponuku sexuálnych aktivít predstavíte potenciálnemu hosťovi, aby nebol nikto prekvapený. Je totiž úplne v poriadku dohodnúť sa na pravidlách ešte predtým, ako sa vedľa vás postaví muž so stoporeným penisom.

Ak ste len hosťom

Stáva sa, že to nebudete vy, kto ponúkne partnerku, ale ste pozvaný na mlsanie. V takomto prípade je vhodné správať sa ako slušný hosť. A vstúpiť len tam, kde vám je dovolené. Avšak vždy si dopredu zistite, či je žena prístupná aj vám, alebo budete len divák, ktorý môže dvom milujúcim pomôcť k rozkoši. Pretože vedomosti sú v tomto prípade skutočne na nezaplatenie. A nepokazia vám zážitok.

Žiadna konkurencia, skôr kamarátstvo

Na nahého muža, s ktorým sa delíte o ženu, nepozeráte ako na niekoho, kto vám ju kradne. Skôr ako na kamaráta, s ktorým si idete užiť nové zážitky. No a v takom prípade to bude omnoho lepšia zábava. Veď ako aj pri jazde v športovom aute, je vždy lepšie jazdiť s niekým, kto zdieľa vaše nadšenie, ako si len sám pustiť rádio. Presne tak pojmite aj zážitky s partnerkou.

Vyskúšajte neskúsené

Možno predsa neodoláte. Môžete prekročiť hranice, napríklad tým, že si navzájom dáte masáž prostaty, alebo sa ocitnete naraz v jedných ústach. Erotika nepozná tabu a zakázané sú len tie zážitky, ktoré sa vám osobne nepáčia. Tak môžete vyskúšať aj niečo za hranicou bežného zväzku. Možno pochopíte, že v niektorých veciach si muži jednoducho rozumejú najlepšie.