MENU
Menu
a

Sex a flirt Aplikácia pre chlapov s menšou výbavou: Má pomôcť zdvihnúť sebavedomie

Čo sa týka „súkromnej výbavy“, muži sú presvedčení, že čím väčšia, tým lepšie. Tým, ktorí neboli prírodou až tak obdarení, nepridávajú na sebavedomí ani filmy pre dospelých. Ale práve pre nich je tu nová aplikácia, ktorej členmi sa môžu stať len chlapi s podpriemerne veľkými penismi.

Aplikácia s názvom Dinky One je navrhnutá špeciálne pre mužov, ktorých penis v stoporenom stave meria menej než 14 centimetrov. Ide o globálnu priemernú dĺžku prirodzenia. Aplikácia má podľa jej tvorcov vytvoriť prostredie, kde sa aj menej obdarení chlapi budú cítiť pohodlne a sebavedomo. Používateľ navyše môže ostať v anonymite a nemusí nahrať ani len svoju fotografiu.

Tvorcovia sú presvedčení, že menšia výbava nie je dôvod, prečo by sa mal muž cítiť trápne či menejcenne. Uznávajú však, že malá dĺžka prirodzenia môže niektoré ženy nepríjemne prekvapiť. Avšak tým, ktoré si hľadajú partnera cez aplikáciu Dinky One, je hneď jasné, že ich potenciálny partner nebude obdarený ako Ron Jeremy.

Mnohým ženám to však vyhovuje a hľadajú práve mužov, ktorí sú podpriemerne obdarení. Platí totiž, že čo sa týka veľkostí, aj ženy sú na tom rôzne. Ďalšie hľadajú partnerov s menšími penismi preto, že v posteli rady hrajú dominantnú rolu.

V súčasnosti používa aplikáciu približne 30-tisíc ľudí a stáva sa populárnejšou aj na Slovensku.