MENU
Menu

Sex a flirt Ananásový penis existuje, máte ho aj vy?

Ananás je údajne skvelý, ak chcete vylepšiť chuť svojho ejekulátu. Lenže ananásový penis je z úplne iného súdka a nie je to žiadna zábava. Preto pozor. Nejde síce o pohlavnú chorobu, ale môže vám to poriadne škrtnúť plány na vášnivú noc.

Ananásový penis existuje, máte ho aj vy?

Holenie nie je len o kráse

Kto už zašiel žiletkou po koži, dobre vie, že byť hladko oholený niekedy stojí poriadne bolestivé zárezy. A to nielen na krku a brade, ale aj nižšie. Lenže to nie je jediné riziko holenia. Veľmi častým prejavom úplného oholenia chĺpkov na ohanbí je, že do pár dní sa vám na jemnej pokožke penisu a v okolí vytvoria dierky a červené ryhy, ktoré pripomínanú poranenie od ananásu. No a sex s takýmto nástrojom nie je ani estetický, ani príjemný.

Vedci vypočítali priemernú dĺžku penisu. Slováci, otvárajte šampanské

Ananásový penis nie je jediný problém
Až 46 percent mužov už zakúsilo, čo je to zranenie na intímnom mieste a to len preto, že chceli vyzerať tam dole upravení. Problém je, že práve v týchto partiách sa veľmi ľahko rany zapália a dlho trvá holenie. Malý prístup vzduchu, vlhkosť a moč nie sú ideálne prostredie na liečbu zranení. Preto mnoho mužov, ktorí chceli vyzerať pekne, muselo vďaka zraneniu oželieť nejeden milostný večer.

Šialená módna vychytávka: Muži si nechávajú bieliť penis

Ako zabrániť ananásu?
Ananás pri milostnom živote používajte len ako afrodiziaku, na ochutenie spermií, prípadne na jedenie priamo z nahého tela. Nikdy však neprekvapte partnerku ananásovým penisom. Nie je to skutočne nič, čo by ju vzrušilo. Práve naopak. Vyzerá to ako ochorenie, hoci nie je, ale na druhej strane predstavuje vstupnú bránu pre infekcie aj vyššie riziko pohlavných ochorení.

Viete, ako žene predstaviť vlastný penis?

Vyhnete sa tomu používaním jednorazovej žiletky, ktorú použijete len raz. Prípadne ak používate žiletky na viacnásobné použitie, dezinfikujte ich v alkohole. Po holení naneste na podráždenú pokožku dezinfekciu bez mentolu a alkoholu, aby nepálila. Vhodná je aj aplikácia koloidného striebra a hlavne neschovávajte penis hneď to bielizne. Nechajte pokožku dýchať, kým sa neupokojí. Tak znížite riziko, že nebudete mať ananásový nielen ejakulát, ale aj penis.

Autor: Marcos
Foto: Shutterstock

DISKUSIA
12.8. 2019 22:00
Diskusia