Postavte ženu na trón
Amazonský sex nemá nič spoločne s Jeffom Bezosom. Licencia na jeho názov pochádza skôr od Amazoniek, ktoré mali povesť bojovníčok, drsných žien, tých, ktoré si mužov podmania. A na to využívajú silu aj ženské zbrane. Ak skúsite amazonský sex, okamžite pochopíte, čo to znamená posadiť ženu na trón.

Bude to o gymnastike aj výdrži
Ani tej vašej už nestačí jazdecká pozícia? Posaďte ju do amazonskej. Postup nie je najjednoduchší, ale stojí za to. Ľahnete si na chrbát a kolená pritiahnite smerom k brade. To znamená, že ich máte vo vzduchu, pod kolenami pravý uhol a lýtka rovnobežné s posteľou. Partnerka vás obkročí a sadne si na váš penis, pričom vaše nohy a kolená jej budú slúžiť ako opora. Potom je už všetko len v jej réžii, ako bude „drepovať“ hore a dole. Samozrejme aj pre vás to nebude úplne jednoduché udržať pozíciu. Brušné svaly dostanú zabrať, ale užijete si.

Kumulácia dráždenia
Čo je na tejto polohe skvelé okrem toho, že je iná a posúva sexuálny život na vyššiu úroveň? Kombinuje v sebe niekoľko vrstiev potešenia. Pri polohe dochádza k intenzívnemu dráždeniu G bodu. To je pre ženy zaručená slasť. Navyše máte ako vy tak ona prístup na manuálne dráždenie klitorisu alebo bradaviek. Partnerka má uhol aj intenzitu vo svojich rukách. No a nechýba ani kontakt z očí do očí, čo považujú mnohé ženy za veľmi erotické. Nehovoriac o výhľade, ktorý máte aj vy. Stačí iba vydržať v tejto neľahkej pozícii a ona sa vám zaručene odvďačí. Spraviť z partnerky Amazonku sa oplatí.  

Ideálna ako prechodová pozícia
Pri amazonskom sexe netreba mať veľké očakávania. Hoci ležíte na chrbte, zabudnite, že partnerku udržíte v tejto pozícii niekoľko desiatok minút. Je však skvelé ju zaradiť do milostného repertoáru ako polohu, ktorá zvýši vzrušenie, zintenzívni sex a prinesie zmenu. No samozrejme, čím častejšie si ju doprajete, tým v nej dlhšie vydržíte. Pretože cvik robí majstra aj v sexe.