Oblieka sa módne?

Mnoho mužov si myslí, že sklony k dobrému sexu naznačia vyzývavé oblečenie. Neverte tomuto tvrdeniu. Nejde totiž o vonkajšiu vyzývavosť, ale o to, aký typ šiat ši žena vyberá. Ženy, ktoré majú rady sex, užívajú si ho a chcú ho, rady zaujmú. A nie je to tým, že si dajú výstrih po pupok. Naopak. Obliekajú sa vkusne, moderne, tak, aby zvýraznili svoju postavu a to, čo je na nich pekné. Jednoducho túžia vyzerať dobre. Pri takých vás bude čakať aj pod oblečením niečo pikantné. A samozrejme, aj keď oblečenie zhodí. 

Priemerný štýl, priemerný sex 

Ak už hodnotíme oblečenie, tak ženy, od ktorých v posteli veľa nečakajte, chodia oblečené v unisex pohodlnom štýle. Aj tridsiatnička si pokojne dá topánky, ktoré nosia pomaly dôchodkyne. Pretože sa jej v tom dobre chodí. Čo sa oblečenia týka, na módu nepozerajú, ale skôr na to, aby prekryli nedostatky. A to pozor, nemusia byť značne výrazné. Iba žena si myslí, že sú to nedostatky. Problémom teda je, že sa samé cítia vo svojom tele neisto, čo sa negatívne odráža na vzťahu k samotnej sexualite.  

Majú rady dotyky 

Možno poznáte ženy, ktoré si od každého udržiavajú prirodzený odstup. No a potom s tu ženy, ktoré sa vás rady bezprostredne dotknú pri komunikácii, iba tak v rámci zábavy, alebo priateľky vás potľapkajú. Sú to ženy, ktoré sú založené dosť telesne, kontaktne a aj v posteli teda sú tie, ktoré rady robia rôznorodé hry s cieľom dotýkať sa a prežívať vášnivé chvíle.  

Ženy s úsmevom 

Dobrý sex nie je len čisto telesnou záležitosťou. Naopak. Na sex je potrebné mať hlavne pripravenú hlavu. Preto ak chcete zažívať kvalitný a vášnivý sex, vyberajte si ženy, z ktorých srší optimizmus. Sú usmiate a hlavné bezprostredné. Ženy, ktoré neustále niečo riešia a ich kútiky sú častejšie smerované nadol ako do úsmevu, tak tie veľmi v sexe nebudú žiarivo atraktívne. Usmiate optimistky sú také aj v posteli. 

Aktívne ženy

Všímajte si, čo robí. Miluje pohyb, stále niečo musí robiť, má záľuby, má aktivity, alebo jej jedinou činnosťou je práca, ktorú možno ani nemá rada a sledovanie seriálov? Asi už tušíte, že ten druhý typ ženy bude v posteli atraktívny ako starý trezorový film, ale zato tá svieža žienka neostane na plachte pasívnou. Preto si všímajte, aká je žena v živote, to veľa napovie o tom, aká je v posteli.