Nerobte kompromisy

Nie je až tak veľa žien, ktoré vás dokonale ovládnu a chytia za srdce, preto ako prvé, nerobte kompromisy len preto, že sa vám môže zdať nedostupná. Preto ako prvé, začnite hneď konať. Pretože v opačnom prípade nebudete nikdy spokojný.

Ukážte, že ju chcete a nielen to

Žene je potrebné preukázať náklonnosť a súčasne aj vyvolať pocit, že ste pre ňu ten pravý. Doslova princ na bielom koni. Vyvolajte u nej pocit bezpečia a istotu, že jej budete oporou. Každá žena má však inú predstavu o opornej činnosti. Preto je podstatné rozoznať, čo od muža očakávať a ukázať, že vy na to máte.

Nenechajte sa odradiť

Ak je tou pravou, tak myslite hlavne na to, že nemusí všetko vyjsť hneď na prvý raz. Možno sa nezamiluje hneď, možno má niekoho iného. Správnemu chlapovi to nevadí. Je to občas ako so zamestnaním. Možno nedostanete hneď vysnívanú pracovnú pozíciu, ale stačí, že sa vám otvoria dvere a pomaly sa budete predierať až k vrcholu. Rovnako to platí aj pri ženskom srdci. Buďte blízko a uvidíte, že váš čas príde.

Musí vedieť, že ste k dispozícii

To znamená, že ste slobodný a vaše srdce je voľné. Ideálne je, ak jej aj máte možnosť poskytnúť prístav lásky aj istého zázemia. Vysokoškoláčke stačí aj vaša izba v rodičovskom byte, žena po tridsiatke sa už s izbičkou u rodičov neuspokojí. Ak vytvoríte zázemie pre lásku, všetko bude omnoho ľahšie.

Nelovte ju

Jedna z chýb, ktoré muži robia je, že príliš tlačia na pílu a snažia sa ženu doslova uloviť. Chyba. Žena musí vnímať, že ste pre ňu zaujímavý, ale musí sa posnažiť, aby si vás získala. Musí sa odhodlať, prejaviť záujem, jednoducho si uvedomiť, že ak ste dobrý pre ňu, budete aj pre iné. A to ona nemôže dovoliť. Ak pôjdete po nej ako po údenom, povie si, že ste zúfalec a takého ona nechce. Preto majte svoju hrdosť. Ženy milujú hrdých chlapov s charizmou a nie zúfalých lovcov.