Análny sex je pre mnohé páry stále tajomná komnata, o ktorej sa často ani nerozprávajú ako o možnosti, ktorú by niekedy vyskúšali. Je to škoda, pretože ak sa anál robí správnou technikou, môže priniesť ohromný pôžitok aj mužovi aj žene. Aby ste sa osmelili a prestali sa báť análneho sexu, máme pre vás výpovede žien, ktoré opísali svoje pocity pri análnom sexe.

Ako sa ženy cítia pri análnom sexe? Prezradili nám to
„Pri análnom sexe mám pocit, akoby mi niekto dráždil všetky erotogénne zóny na tele. Je to pre mňa úžasné uspokojenie."
Alica

FOTO: Premeny oškliviek na krásky ako z Hollywoodu

„Je to ako keď mi treba na veľkú, ale v tom dobrom zmysle slova a je to veľmi príjemné. Rada by som to opísala inak, ale skutočne to je také."
Viki

„Zbožňujem to, je skvelé robiť anál ako niečo nečakané. Mať penis tam vzadu a prst alebo vibrátor vo vagíne je pre mňa extrémna stimulácia, ktorá je nesmierne príjemná. Ale naozaj treba použiť veľa lubrikantu."
Naďa

FOTO: Najpikantnejší profil Instagramu: Budete slintať

„Análny sex som vyskúšala iba raz a bolo to pre mňa zvláštne a trochu bolestivé. Keďže viem dosiahnuť vaginálny orgazmus, nemám potrebu mať penis v zadku, aby som vyvrcholila. Skrátka, anál nie je nič pre mňa."
Biba

„Pri análnom sexe mám pocit, že musím ísť na záchod. Je to síce veľmi príjemné, ale neviem sa úplne zbaviť toho pocitu ako pred veľkou potrebou."
Verča

FOTO: Najsexy babička sveta: Jej vek neuhádnete

„Keď sa vám to zapáči, je to ako horúca, hlboká a úžasná senzácia. Moje orgazmy sú s análnou stimuláciou oveľa intenzívnejšie."
Majka

Tak čo, ešte stále váhate, či anál vyskúšať?