Lepší ako ten jej

Žena v dlhodobom vzťahu je skôr či neskôr nespokojná. A svoju nespokojnosť kompenzuje tvrdením, že všetci chlapi sú rovnakí. Vy však musíte byť iný. Ten, ktorý zrazu vystúpi z davu a ukáže jej , že to nie je pravda. Muži vedia byť a iní. Už len to stačí, aby ste vzbudili záujem. Zadané ženy sa totiž nebalia na pekné reči, ale na pekné gestá.

Dajte jej pocit výnimočnosti

Každý muž obletuje svoju polovičku v čase vábenia ako tú najcennejšiu na svete. Ale po mesiacoch či dokonca rokoch je to vzťah, ktorému presne tieto gestá lásky chýbajú. Lenže každá žena chce byť obletovaná, mať pocit, že je krásna, že jej chlap prejavuje náklonnosť a dáva jej pocit výnimočnosti. Presne to urobte. Pochváľte jej šaty, vlasy, úsmev, vôňu, nový rúž na perách. Veci, ktoré chce aby ocenil muž, no ten to už dlhodobo prehliada.

Buďte pri nej

Zadaná žena je presne ten typ ženy, ktorá je zabehnutá a má presne rozdelené úlohy v domácnosti. Zistite, čo musí všetko robiť a ukážte, že vy ste iný. Že ste chlap, ktorý vie navariť, prípadne umyť podlahy. Ktorý nakúpi a ktorý nemá problém podať pomocnú ruku. Zadaná žena v tom prípade bude už chcieť, aby ste boli aj jej.

Vášeň

Každá žena ju má v sebe len tá zadaná má vášne obvykle nedostatok. Stačí ju v nej nabudiť. Napísať pár pekných slov, dať úsmev, príjemný dotyk a roztopí sa vám ako maslo na panvici. Vy si potom už len musíte nájsť priestor, kde vášeň zrealizujete. Pretože hľadanie miesta je samozrejme mužská záležitosť.


Čo o žene prezradí farba jej nohavičiek? Vieme odpoveď

Dopredu si rozmyslite, čo budete chcieť

Pletky so zadanou si musíte dobre rozmyslieť dopredu. Máte len dve možnosti. Chcete ju za milenku na občasné potešenie, alebo ju prebrať partnerovi na trvalo. Prvá možnosť je prirodzene jednoduchšia, najmä ak ste zadaný aj vy. Druhá možnosť nastupuje v prípade, že sa do vás dokonca šialene zamiluje a to môže byť trochu problém. Preto je balenie zadanej ženy tak trochu hra s ohňom. Kto sa hrá, môže sa aj popáliť. Takže pozor na to, čo všetko chcete riskovať .