Skórujte ako boh

Sú muži, ktorým ženy akoby samé padajú do postele. No a potom je väčšina, ktorá sa snaží, snaží a skôr ako k pravidelnému sexu sa dopracujú k šedinám. Dôvodom je, že zatiaľ, čo tí prví vedia, ako na ženy, tí druhí to len skúšajú a spoliehajú sa, že žena na nich sama dostane chuť. Naučiť sa vzbudiť v žene túžbu je však jednoduchšie, ako sa zdá.

Postupujte premyslene

Ženy dosiahnu sexuálne vzrušenie, alebo takzvanú nadržanosť, tromi cestami. Spontánne, jednoducho dostanú chuť, vďaka citlivému prístupu zo strany muža a kontextovým spôsobom, teda v závislosti od prostredia. Muž, ktorý dokáže vytvoriť prostredie tri v jednom, nemá núdzu o to, aby na neho ženy sadali ako muchy na lep. Preto je možné preto už ženy vyvolať rýchlo a pritom vcelku nenápadným spôsobom.

Držte sa za ruky

Nuž, koľko párov to robí? Počas zamilovania asi každý. Preto je aj sex častejší. Ak to budete robiť aj v neskorších fázach vzťahu, sex vo vašej spálni nevyhasne. V dlani je viac ako 40-tisíc nervových zakončení. Nebojte sa ženu jemne uchopiť, keď kráčate cez ulicu alebo sledujete film. Navyše to žene dá pocit, že ju skutočne milujete a nebojíte sa tým prezentovať. A to vyvoláva šteklenie v rozkroku.   

Dlhý pohľad do očí

Existuje skvelé cvičenie, ktoré vzbudzuje nadržanosť. Uvoľnite sa, a vyhraďte si dve minúty,  aby ste sa jeden druhému pozerali do očí. Bez toho, aby ste hovorili. Potom sa rozprávajte o pocitoch. Uvidíte, že sa začnú točiť okolo vzrušenia a túžby. Navyše, pohľad do očí je vlastne základnou zložkou tantrického sexu, pretože je to silný a efektívny spôsob, ako zintenzívniť intimitu.

Použite vodu

Voda je v prvom rade dobrý vodič. Ukazuje sa, že okrem elektriny vie prenášať aj sexuálnu iskru. Vydajte sa na prechádzku po pláži, k jazeru alebo popri rieke. Prípadne si napustite vaňu. Štúdie ukazujú, že byť v blízkosti vody vytvára relaxačný účinok, ktorý potláča nervozitu zabíjajúcu libido. Preto už chápete, že nie je náhoda, prečo reklamy na lieky na erektilnú dysfunkciu obsahujú zábery párov, ktoré kráčajú po pobreží alebo sa pozerajú na oceán. 

Využite kuchyňu

Samozrejme, ak navaríte dobré jedlo, je to pre ženu hneď lákavejšie poďakovať vám v posteli. No je tu ešte niečo. Niektoré vône vyvolávajú sexuálne vzrušenie. Uhorka a sladké drievko vedú k zvýšenému prietoku krvi v okolí vagíny. Takže už viete, čo podávať a čo dávať žene ovoňať.