MENU
Menu
Krúžok na penis.

Sex a flirt Ako si vylepšiť erekciu krúžkom na penis? Ide to jednoducho a lacno

Nič na svete nie je tak dokonalé, aby sa to nedalo ešte vylepšiť. A platí to aj o erekcii. Ani tá najatraktívnejšia žena vám nenaženie do penisu toľko krvi ako správne umiestnený krúžok. Jeho použitie je nielen vecou prestíže, ale aj lepších zážitkov.

Nie je to len ozdoba
Ide o najlacnejšiu sexuálnu pomôcku, ktorú si môže dovoliť každý. Pritom ide o dobrého kamaráta, ktorý sa zmestí do vrecka a neprináša len ozdobu na penis, ale radikálne zlepší erekciu. S tým prichádza aj vyššia citlivosť a lepšie zážitky pre partnerku, pretože pevnejší penis znamená viac rozkoše. Nehovoriac o dráždení samotného klitorisu krúžkom. Je to celá plejáda potešenia v jednom. Je vhodné mať jeden pre istotu vždy pri sebe, tak ako kondóm.

Správne nasadenie
Krúžok sa nenasadzuje ako prezervatív len mu koreňu penisu, ale až za semenníky. Vtedy svoju funkciu, udržať čo najviac krvi v penise, plní najlepšie. Jeho použitie je ideálne napríklad po alkohole, kedy udržanie erekcie prirodzeným spôsobom môže haprovať. Sexuológovia tvrdia, že takejto pomôcky sa netreba báť a rozhodne nie je návyková. Krúžok sa nestane nutnosťou vášho sexu, len príjemným korením a občas prvou pomocou, keď to nepôjde samo od seba.

Citlivejší penis
Viac krvi znamená tvrdší penis a s tým súvisí aj vyššia miera rozkoše. Orgazmus s takto vylepšeným „kanónom“ bude excelentným zážitkom. Navyše si užijete orgazmus dlhší, pretože penis tak rýchlo neochabne. Sláva krúžkom.

Lepšie sa oholiť
Krúžok na penis  je lepšie využívať,  ak máte pohlavie vyholené. Dôvod je jasný, ak sa náhodou do krúžku zapletie ochlpenie, môže to bolieť rovnako, ako epilácia. Skrátka rozkoš sa rozplynie v porcii bolesti. Preto je lepšia úprava, ako neriadený strih.

Nie dlhšie ako 20 minút
Erekciu s krúžkom budete mať pevnú ako skala. Avšak sexuológ Brian Steixner radí mužom sňať krúžok po dvadsiatich minútach. Aj penis je jemný orgán a dlhodobé pôsobenie zvýšeného tlaku môže poškodiť toporivé telieska. Avšak20 minút bude stačiť aj vám aj partnerke. Štatisticky je totiž dokázané, že ženy potrebujú na dosiahnutie orgazmu 15 minút. Takže stále máte ešte päť minút k dobru.