Choďte si zabehať

Vynikajúca terapia, keď vám telo túži po sexe, ale vy nemôžete. Pretože behať môže každý. Stačí si obuť tenisky. A verte, ak odbehnete aspoň päť kilometrov v dobrom tempe, tak si môžete byť istý, že vás prejde chuť na sexuálne harašenie. Navyše, pri kardiu sa do veľkej miery pália kalórie a odbúrava testosterón. Dokonca maratónci majú omnoho nižšie hladiny tohto hormónu ako ostatní muži. Takže beh vám rozhodne pomôže rozchodiť pocit sexuálneho nabudenia.

Začnite dvíhať železo

Ďalšou možnosťou je dať si poriadne do tela. To v praxi znamená, že si zájdete do fitka a premeníte chuť na sex do dvíhania činiek a závaží. Možno budete prekvapení, ale sexuálny apetít sa veľmi rýchlo premietne aj do toho, že zdvihnete viac, ako ste si možno mysleli. Unavíte telo a vybijete aj posledné kvapky nadržanosti. Spokojne odídete domov s tým, že ste spravili niečo pre svoje telo a svaly.

Pretvorte sexuálnu energiu na kreativitu 

Táto prax je veľmi rozvinutá vo východnej časti sveta, kde jogíni, rôzni mnísi a ezoterici pracujú so svojou sexuálnou energiou a doslova sa zámerne vyhýbajú sexu, aby si túto silu premenili na niečo kreatívne. Sexuálnu energiu, ktorá vyviera priamo z lona sa snažia uchopiť a pretvoriť na kreatívny proces. No verte či nie, ak máte sexuálny apetít za dvoch, ak si vezmete porciu tvorivosti, môžete dosiahnuť podmanivé výsledky a pritom sa zbavíte aj pretlaku niže pása. Ktovie, možno sa z vás stane razom aj umelec. 

Meditujte

Meditácia je veľmi silný nástroj, ktorý sexuálnu energiu neutlmí, ale ju príjemne skultivuje. Stačí ak si sadnete, vyženiete z hlavy predstavy tej sexi ženy, čo vám podpätkami vrýva jazvy do mozgu a sústreďte sa len na dych. Nádych a výdych. Čím pomalšie, tým lepšie. Stačí 10 až 15 minút takejto meditácie a vaše sexuálne napätie sa upokojí. No nezmizne. Premení sa na silu ducha, výbušnosť, energiu a rozhodnosť. No a následne budete silným chlapom, ktorý si aj omnoho suverénnejšie nájde ženu na to, aby už pri túžbe nemusel iba meditovať. Ale ju aj naplní.