Niekedy sa však stáva, že sila mužnosti nás začne opúšťa práve v tom najlepšom. Vtedy rady ako cvičiť, nepiť, jesť avokádo namiesto parížskeho šalátu sú na „dve veci“. Našťastie existujú aj rýchle recepty, ako sa prakticky okamžite vrátiť do ráže.

Strata erekcie je ako snehová guľa

Malo by vám byť stále lepšie a lepšie, ale vás obleje studený pot. Už viete, že sa prelomili ľady tuhosti a začínate ochabovať. To je presne moment, kedy musíte zachovať chladnú hlavu, aby sa zachovala aj vaša schopnosť uspokojiť partnerku.

Problém je, že čím viac budete myslieť na pomalé uvoľnenie tuhosti, o to rýchlejšie sa bude strácať. Pretože namiesto vzrušenia vaše telo zachváti stres, panika občas aj hanba. Preto je dôležité vedieť, ako sa zachovať práve v tejto rozhodujúcej chvíli a neprísť o silu a povesť.

Prestaňte nabaľovať negativitu

Poznáte to z bežného života. Ak ste v strese z práce alebo školy, tak môže do miestnosti napochodovať aj sexbomba so štvorkami a výstrihom po bradavky. Vám to dole ani neškrtne. Ako prvé musíte z tela dostať akýkoľvek stres. Ak myslíte na to, či to zvládnete, tak máme pre vás jasnú odpoveď: „Nezvládnete.“

V momente ak pociťujete stratu erekcie, okamžite zabudnite na všetko, čo sa deje a začnite si vychutnávať. Partnerkine telo, jej prsia, pocit, že ste v nej, pokojne dodajte sexu aj trochu grády. Rozvášnite sa, pridajte. Urobte všetko preto, aby ste nemysleli, čo sa deje s vami tam dole. verte, že vzpruha okamžite príde.

Skúste krúžok na penis

Je skvelou pomôckou aj erotickou hračkou. Ak začínate strácať tvrdosť, je skvelé dať si takýto návlek ku koreňu penisu. Napríklad počas prechodu z orálnej časti sexu do tej vaginálnej. Krúžok na penis vám opäť napriami erekciu, pretože jemne priškrtí prietok krvi. nebude sa teda tak rýchlo vracať a vy zažijete nielen pevnejšiu erekciu, ale aj krajšie pocity rozkoše.

Zmeňte polohu

Môžete mať pod sebou tú najkrajšiu mrchu a v tele Viagru, ak dochádza k monotónnemu treniu, skôr či neskôr sa začne strácať jeho príťažlivosť a penis môže ochabovať. Deje sa to hlavne vtedy, ak sa všemožne snažíte uspokojiť partnerku a preto dlhé minúty prirážate rovnakým rytmom v rovnakom smere.

Nervové zakončenia na penise sa pri dlhodobom dráždení stanú menej citlivé a to znamená, že penis môže začať ochabovať. Preto skúste zmeniť polohu, rytmus, sklon. Nové dráždenie bude znamenať aj návrat záujmu o pokračovanie.