Trojka je ako zakázané ovocie

Ak idete s niekým do trojky, tak prirodzene nemá význam riešiť, či patríte k zástancom monogamie, alebo máte o niečo slobodnejšie nastavené myslenie. O trojke fantazíruje dostatočný počet ľudí na to, aby to bola relevantná sexuálna téma. A dokonca štúdie ukazujú, že asi desať percent žien a 18 percent mužov sa zúčastnilo takéhoto sexu. Ak sa chcete pridať k ľuďom, ktorí svoje sny menia na realitu, nechajte si poradiť skúsenými.

Záujem skúsiť niečo iné

Nemusíte byť homosexuálom, ale možno vo vás drieme túžba vedieť, aké to je, keď sa s dobrým kamarátom pustíte do jednej partnerky. Zažili ste s ním už mnoho dobrého. Opekačky, párty, bujarú zábavu a jednoducho ani potešenie zo sexu nemusí byť zlý nápad. Presne tak sa k trojke dostal aj Martin. Vo svojom priznaní na sociálnej sieti uviedol, že to bol jednoducho kamarátsky zážitok, pri ktorom si užili jedno milé dievča. Podelili sa oň ako o fľašku ginu.

Najprv si pohovorte

Iná situácia nastane, ak nejdete experimentovať s kamarátom a nelovíte samičku pre váš výlet do tajov erotiky, ale chcete niekoho pribrať do spoločnej postele so stabilnou partnerkou. V tomto prípade platí: rozprávajte sa navzájom. Daniel na sociálnej sieti radil úprimný rozhovor so ženou o tom, čo od trojky chcete. Richard má zas dobrú skúsenosť s tým, ako s partnerkou na Tindri hľadali osobu, ktorá ich oboch zaujala, a potom ju pozvali k sebe domov. Nielen na víno.

Nerobte si starosti s erekciou

Možno by sa vám zdalo, že mať dve ženy v posteli bude znamenať erekciu ako žula. Ale nie vždy je to pravda. Je to ako keď vám v reštaurácii naložia na tanier obrovskú porciu a vy viete, že to do seba nevtlačíte. Máte ostych vôbec začať. Andrej radí: „Netrápte sa kvôli erekcii. viac stresu vám zážitok len pokazí. Trojka je predovšetkým o zábave. A čím viac sa bavíte, o to pevnejší budete.“ Koniec koncov nikde nie je napísané, že všetkých zúčastnených musíte uspokojiť penisom. Sú predsa aj iné spôsoby.

Nečakajte film naživo

Eduard to povedal natvrdo: „Nečakajte, že to bude ako z porna.“ Asi sami viete, že ani váš prvý sex rozhodne nevyzeral, ako keď profesionálny herec vyzametal ring s vnadnou MILF-kou. Preto ani od trojky nečakajte, že to bude ako z filmu. Dokonca to môže byť rozpačitý zážitok. Ale rozhodne sa neoplatí nechať hneď odradiť.“