Pracujte s jazykom

Orálny sex je pre ženy príjemný, ale to neznamená, že ich dokážete uspokojiť tempom, ako zlížete jeden kopček zmrzliny. Preto ak jej budete chcieť dopriať plnohodnotnú porciu potešenia, bude nutné, aby ste mali jazyk, ktorý niečo vydrží. Preto pravidelne trénujte jeho vyplazovanie, napínanie, rolovanie, vystrkovanie dnu a von. Denne aspoň 5 minút počas týždňa. Spoznáte, čo je to svalovica na jazyku, ale vytrénujete si ho na dlhšie používanie.

Spoznajte anatómiu ženy

Nie je nič zlé na tom, ak si pozriete ženskú vagínu v detailnom obrázku aj s popisom. Aby ste potom dole vedeli, akou mapou sa vydať k jej rozkoši. Pysky vonkajšie aj vnútorné môžete masírovať, rovnako aj klitoris, ale tu treba postupovať opatrne. Ide totiž o najcitlivejšiu oblasť. Niektoré ženy dokonca majú rady jeho orálnu stimuláciu cez pysky. Majstri dokážu aj bod G dráždiť jazykom, alebo aspoň vchod do vagíny. Naučte sa, kde čo je a čo robí vašej partnerke najlepšie. Zaberie vám to pár dní, ale stojí to za to.

Spýtajte sa

Hoci sa s plnými ústami ťažko hovorí, neváhajte sa partnerky spýtať, čo jej robí dobre a ako k jej mušličke pristupovať. Sama vás navedie a nie vždy iba slovne. Počúvajte jej vzdychy, stony, dych aj to, ako si vás pritláča do lona. To všetko nie sú len prejavy vzrušenia. Je to aj odkaz pre vás, ako sa s ňou hrať tak, aby bola spokojná. Pri práci ústami majte oči a uši dokorán.

Použite aj prsty

Orálny sex je vhodné kombinovať aj so stimuláciou prstami. Ženy totiž privádza k rozkoši, ak im popri jazykových zručnostiach ukážete aj tie prstové. Napríklad ak nedosiahnete jazykom hlbšie do vagíny, je skvelé ak budete masírovať vonkajšiu časť jazykom a vnútro prstami. A poteší ju aj hladkanie vnútorných stehien a zadočku A to už samozrejme tiež doplníte dlaňami.