Kamaráti, ale najlepšie na rovinu

Nie je nič horšie, ako vzbudiť v žene plané nádeje. To potom zhoria nielen výhody, ale aj priateľstvo a navyše si zamiesite na mnoho problémov. Ide o situáciu, v rámci ktorej netreba sľubovať kamarátke viac, ako jej chcete dať. To znamená, že kamoška s benefitmi sa nebalí, s ňou sa k sexu dopracujeme racionálnymi rozhovormi. Nie je zlé v súčasnej dobe povedať žene, že máte chuť na viac ako klebety s ňou. Uvidíte, koľko žien pristane na erotické hry aj bez záväzkov.

Potrebujete čas

Benefity sú síce skvelá vec, ale nebude to zadarmo. Každá žena totiž niečo stojí a to minimálne čo sa týka záujmu a času. A samozrejme aj občas nejaká tá pozornosť na sviatky. Čas je však pre kamarátku s benefitmi omnoho dôležitejšia veličina, ako v prípade frajerky. Pretože práve kamarátka stavia na tom, že má s vami mnoho spoločných záujmov. A nie je to len sex. Preto ak presedláte z vašich koníčkov na iné, tak môžete prísť aj o kamarátske súznenie. Preto si udržte aktivity, ktoré vás s kamarátkou spájajú. A bude dobre aj v posteli.

Rešpektujte jej vzťahy

Môže sa pokojne stať, že kamarátka je zadaná a tak je potrebné to rešpektovať. Často sa dokonca stáva, že je polyamorná a teda má rada, ak sa o ňu stará viacero mužov. To znamená, že sa nemáte snažiť frajerku si prisvojovať. Nerobte si nároky na jej súkromie a rešpektujte, že nebudete v jej živote jediný. Veď je to stále len kamarátka, hoci keď dá nohy od seba, tak má úžasné benefity.

Buďte pre ňu priateľom

Vašou výhodou je, že pre ňu môžete byť parťák práve v momentoch, keď sa doma poháda s partnerom, alebo to medzi nimi nie je úplne ružové. Je to výhoda kamaráta a tak ju náležite využite. Čo to znamená? Že jednoducho keď vám zavolá alebo napíše, tak ju vypočujete, upokojíte a ukážete, že ste ten pravý kamarát. No a ona sa vám samozrejme nabudúce tiež, „kamarátsky“ odvďačí. Vďaka tomuto postupu budete v jej živote dokonca dôležitejší ako jej partner. Teda aspoň občasne.