Bez ohľadu na to, či máte v nohaviciach trinásť alebo dvadsať centimetrov, môže byť vaša partnerka konečne orgazmicky spokojná.

Pohladkajte klitoris
Zvláštny gombík na rozkoš nájdete medzi jej pyskami na vrchnej strane. Jemne ich otvorte a môžete poláskať dotykmi malú guľku. Presne to je miesto, prostredníctvom ktorého ženy zažívajú dokonalú rozkoš. Netlačte, netrite, iba jemne pohladkajte. Vašu partnerku to v tom momente začne baviť. Ale pozor, nezabudnite na naslinenie alebo zvlhčenie. Bez toho to bude rovnako hrozné, akoby vám niekto prešiel rukou po suchej sliznici žaluďa. Takže nič príjemné.

Zamerajte sa na prvých pár centimetrov
Mnoho mužov robí chybu, že sa pri stimulácii prstami snažia nahradiť penis. Nie, tadiaľto cesta k ženskej radosti nevedie. Vagína je najcitlivejšia v prvej tretine, takže vám prstom stačí ostať doslova pri vchode. Rovnako ako naši hokejisti, aj vy sa zamerajte najmä na prvú tretinu. Výsledkom je, že  dokážete partnerke dráždiť aj miesta, ktoré pri bežnom sexe vynechávate. Bude rada. Máte priestor objaviť bod G, ktorý sa nachádza asi tri centimetre za vstupom do vagíny.

Dajte jej masáž
Masáž chrbta je tiež super, ale masáž vagíny ženu uvoľní omnoho viac. Použite obe ruky, dostatok oleja a masírujte jej vonkajšie pysky. Potom môžete prejsť aj k vnútorným. Základom je len vonkajšia masáž. Vtedy nebude mať pocit, že sa niekam ponáhľate. Pocit uvoľnenia je skvelý, ak začnete masírovať práve jej vonkajšie genitálie. Tým sa muži pri sexe a predohre venujú málo. Buďte tou pozitívnou výnimkou.

Krúžte
Pri sexe nemáte veľa možností, ako sa hýbať, ak váš penis tesne obopne vagína. Pi prstoch je to iné. Jemne ho vložte do vnútra a krúžte ním po obvode. Tento pohyb ženy veľmi vzrušuje. Samozrejme všetko je potrebné robiť s citom a pozorne. Dajte si čas a partnerka sa vám pod rukami doslova a do písmena roztopí. A vy v jej očiach bude fakt zručným chlapom. Nielen tým, čo vie spraviť skrinky, ale aj jej telo.

Zapojte prsty všade, kde sa dá
Premasírujte jej citlivo ohanbie nielen vtedy, keď ju dráždite prstami. Zapojte ruky aj pri orálnom sexe, ale aj pri súloži. Pre ženu to budú hneď krajšej chvíle a jej rozkoš znásobíte. Pridajte k láskaniu ruky a bude všetko, ako má byť.