Očistite svoju myseľ

Znie to ako návod od zenových majstrov, ale funguje nielen v budhistickom kláštore, ale veľmi dobre aj v posteli. Mnoho mladých mužov zlyhá na tom, že sú príliš rozrušení, aby boli vzrušení. Žiadne problémy s erekciou a zrazu zlyhajú. Je v tom hlava. Preto prestaňte myslieť. Pravda je totiž taká, že čím viac bude vyťažený váš mozog, tým menej bude výkonný penis. Preto si pokojne pred sexom dajte uvoľňujúce dychové cvičenie a choďte do toho bez premýšľania.

Zapojte fetiše

Nie sú len tak pre nič za nič obľúbené v spálňach. V tomto prípade však drží opraty úspechu žena. Pretože ona je tou, ktorá vás môže stimulovať fetišom. Je potom už len na nej, či vypočuje vaše preferencie. Či si dá tie podpätky, pančuchy, okuliare, korzet či čokoľvek iné. Pretože fetiš je jednoducho booster sexuality. Či ženy chcú alebo nie, muži sú vizuálne tipy a čím viac stimulov, tým rýchlejší nástup. Navyše fetiš pomáha erekciu a vzrušenie aj udržiavať.

Správne sa stravujte

Nepodáte prakticky žiadny sexuálny výkon, ak si dáte pred sexom ťažké jedlo. Romantická večera znie možno dobre, ale v skutočnosti vám zaručí len tú romantiku, ale žiadnu akciu. Ako sa teda najesť pred súložou? Zvoľte približne rovnakú stratégiu, ako keď viete, že vás čaká silový tréning. Ak dodržíte takýto ľahší princíp stravovania, budete pripravený na sex omnoho rýchlejšie a dlhšie sa vám bude dariť uspokojovať vašu drahú

Denne masturbujte

Masturbácia nie je len sebauspokojovanie. Je to tvrdý a poctivý tréning spoznávania vlastného tela, reakcií vášho penisu na rôzne typy trenia a pravidelným tréningom zlepšujete aj svoju schopnosť sebaovládania. Samozrejme trénovať môžete aj v milostnom živote, no nie každý má možnosť mať tak intenzívny milostný život. Masturbácia váš penis udržiava v kondícii, súčasne vám pomáha odďaľovať orgazmus a sami zistíte, aj čo vás rýchlo nabudí a čo naopak vôbec nie.