MENU
Menu

Sex a flirt Ako randí "pobehlica"? Tridsať chlapov za tri dni

Musela skoro vstávať, nestíhala obed, dokonca si odoprela spánok. Ísť na rande s tridsiatkou mužov bolo pre Gabi Conti údajne peklo. Nie je to žiadna pornodeva ani spoločníčka. Je spisovateľkou a novinárkou, pričom tvrdí, že rýchle randenie predstavovalo čistý des.

Ako randí
Nehľadala si frajera, iba skúsenosť
Randiť s tridsiatkou chlapov počas troch dní by malo vypovedať niečo o samotnej žene, ale opak je pravdou. Gabi Conti chcela ukázať pravdu o nás mužoch. Rozhodla sa pre svoj výskum v oblasti vzťahov zrealizovať randenie v štýle čo najviac a čo najrýchlejšie. Zamierila na internetové zoznamky a dohodla si rande s tridsiatkou chlapov. Stretnutia si naplánovala ako pracovné porady, na každého mala len hodinu, ak chcela časový limit stihnúť. Jej cieľom nebolo skutočne nájsť lásku života, ale spraviť si prieskum o mužoch, ktorí túžia nájsť ženu vo rituálnom prostredí. Jej zistenia neboli lichotivé.

Idete na prvé rande? Veci, ktoré jednoducho musíte vedieť

Faloš za zástenou
„Nepochopím, prečo niekto používa cudzie fotky," vyhlásila, keď sa stretla s mužom číslo tri, ktorý vôbec nezodpovedal v realite fotkám, ktoré jej poslal. A rovnako aj ďalší muži neboli takými, ako sa na internete prezentovali. To je zistenie, ktoré nadobudla za tri dni. A hoci priznáva, že s niektorými by možno skúsila aj druhú kávu, väčšina mužov sa neprezentovala príliš lichotivo. Ako dodala, viac sa jej páčili za sklom obrazovky.

Single vs. zadané ženy: Čo si všímajú na chlapoch?

Urazila mužom ego
Len čo vyplávala na povrch skutočná myšlienka, na sociálnych sieťach si Gabi Conti vytrpela značné množstvo urážok, osočovania, rôznych obvinení a mnohí muži dokonca útočili aj na jej vek, pohlavie či fyzickú krásu. Skrátka nezniesli, že si z nich žena vystrelila. Hoci vyzeralo, že Gabi Conti bude korunovaná za pobehlicu storočia, jej pokus randiť s tridsiatkou mužov skončil paradoxne v neprospech chlapov.

5 vecí, vďaka ktorým je balenie žien hračkou. O peniaze a vzhľad nejde

Internet? Miesto pre problémy
Gabi Conti spravila jednoduché závery. Nevylúčila, že na zoznamke sa dá nájsť aj ihla v kope sena, teda dobrý a vhodný chlap na lásku, život a kvalitný sex. Z jej potenciálu tridsiatich kandidátov si však už za tri dni stihla spraviť úsudok, že ak by si našla chlapa, radšej bude randiť tempom jeden za tridsať dní a osobným stretnutím z očí do očí od prvej chvíle. Nie cez obrazovku, za ktorou sa skrýva často len klamstvo a prázdne reči.

Autor: Marcos
Foto: Youtube

DISKUSIA
26.10. 2019 22:00
Diskusia