MENU
Menu
Trojka.

Sex a flirt Ako prežiť trojku s jednou ženou? S našimi radami sa to dá zvládnuť

Trojka a jedna žena? To žiadnemu chlapovi akosi nevychádza. Avšak prax je taká, že ak chcete počítať s dvoma partnerkami, tak aj tej vašej budete musieť dopriať rozkoš s dvoma mužmi v jednej posteli. Ako riešiť situáciu, keď zrazu nebudete sám chlap?

Dohodnite si pravidlá
Treba si uvedomiť, že ženy majú k nahým ženám o niečo kladnejší vzťah ako muž k nahému mužovi. Takže by partnerka mala tento aspekt zohľadniť a dopriať vám trojku s dvoma ženami minimálne dvakrát, kým vy prikývnete na trojku s dvoma mužmi. Preto je pred tým, ako sa odhodláte na takýto čin, skúsiť najprv trojku v ženskej presile a až potom pokračovať do inej ligy.

Zabudnite na predsudky
Byť s nahým mužom v jednej posteli je úplne iný pocit, ako sa stretnúť s iným nahým mužom pri skrinke v posilňovni. Avšak nie ste sami, ste tam aj s krásnou nahou ženou. A to mení optiku celej situácie. Nie každý, kto sa odhodlá na takúto trojku, v sebe prechováva homosexuálne sklony. Je to len o tom, že sa idete postarať o blaho jednej partnerky. Tento postoj vás zbaví negatívneho pocitu a nemusíte sa báť o erekciu.

Pomôžete erekcii
Iný muž vás prirodzene nevzrušuje, ale bude potrebné mať pevnú erekciu. V takomto prípade je vhodné sústrediť sa výslovne na to, čo vás na partnerke vzrušuje. Je vhodné dopredu sa dohodnúť, aby vám trochu spríjemnila klímu. Ako? Napríklad tým, že si dá na seba veci, ktoré vás vzrušujú. Topánky? Pančuchy? Okuliare? Každému podľa gusta. Ak pridá na seba váš fetiš, zlepšuje tým šancu, že budete naplno vzrušený.

Neporovnávajte sa
V posilňovni je to normálne. Jedným očkom čekujete bicepsy a svaly iných, ale tým by to malo končiť. Za žiadnu cenu sa neporovnávajte s penisom iného muža. Väčší, menší, iný sklon alebo tvrdosť. Idete si svoju jazdu a rozhodne sa neporovnávajte. Pretože v takom prípade prídete o to potešenie, ktoré pre vás partnerka prichystala na svojom tele.

Užite si polohy, ktoré inak nezažijete
Ak budete zozadu a iný partner bude pred vami, nebude to pravé orechové. Avšak ak už trojka, tak s polohou, ktorú nezažijete nikdy inak. Sendvič musí byť. Je pravdou, že cez tenkú stenu medzi ženskou vagínou a konečníkom budete cítiť aj nástroj svojho kolegu. No je to jediná sexuálna pozícia, ktorá sa dá zažiť len v trojke s iným mužom. Preto musí byť partnerka pripravená, že ju musíte zažiť.