Jazyk je dôležitý

Pri prvom sexe nie je priestor na experimenty, no orálny sex už dnes ani nie je príliš veľkým experimentom a veľmi príjemne prekvapí aj pannu. Preto sa nebojte popri láskaní dopriať jej kvalitnú predohru a zamierte medzi nohy jazykom. Príjemné lízanie poteší každú ženu a to aj v prípade, že ide na to s mužom prvý raz. Navyše jej to zvlhčí ohanbie a nabudí vzrušenie. Všetko, čo potrebujete na začiatok skutočných experimentov.

Misionár na zoznámenie

Ak hľadáte polohu, v ktorej by ste ju mohli zoznámiť so sexom, tak misionár je ideálnou voľbou. Nie nadarmo má poloha takéto meno. Je skvelá na zasvätenie a tak isto aj na lekcie z telesnej lásky. Nemáte pri nej čo pokaziť a žena sa navyše bude cítiť značne príjemne. Pretože sa od nej neočakáva príliš veľká aktivita, je to poloha intímna pri ktorej sa skvele bozkáva a súčasne ste v príjemnom objatí. Na úvod do sexu skvelá. Ukázať sa, aký ste zdatný milenec, nie je scenár na prvý sex.

Hlavne nežne

Nezáleží na tom, ako dlho sex bude trvať, ale rozhodne by to malo byť kompletné menu. Dôvodom je to, aby ste partnerke jej prvé milovanie neznechutili tým, že sa uspokojíte a ona ostane po sexe s otázkou, či toto je všetko, na čo tak roky čakala. Hoci nie je isté, či dosiahne pri prvom sexe orgazmus, snažte sa ísť na to pomaly, dlho a zabudnite na svoje ego aj potešenie. Dajte jej prvý sex ako darček. A ona vás potom mnoho ráz obdaruje svojim telom tiež.

Hlavne nečakajte zázraky

Máte pod sebou pannu a preto sa pripravte na to, že to nebude jazda ako z pornofilmu. Je to tak trochu ako v autoškole. Už síce jazdíte, ale od dokonalosti to má ďaleko. Preto dajte slobodu partnerke v pohybe, vzdychoch i v rozhodnutiach. Súčasne nečakajte, že vám povie, čo sa jej páči. Ona to nevie. Riaďte sa preto jej signálmi tela a bude to pre oboch zážitok.

Ostaňte spolu

Panna vám práve dala svoj „vienok“ a preto jej vy venujte svoju lásku, nehu a objatie. Zostaňte spolu v posteli dlhšie. Hladkajte ju a láskajte. Sex by nemal bolieť, no prerazenie panenskej blany nie je najpríjemnejší okamih v živote. Preto si partnerka zaslúži poláskať a ostať vo vašom náručí. Dajte je lásku, ktorá vyjadrí nielen sexuálnu túžbu, ale aj vaše city k nej. A to je záverečná bodka, ktorá sex skutočne vylepší.