Bozky, bozky a bozky

Ešte pred predohrou, len tak počas dňa. Potom aj počas láskania ale pozor, netreba na ne zabúdať ani pri sexe. Kvalitné a láskavé bozky sú nutnou výbavou, ktorú potrebujete, ak chcete žene spraviť dobre a uspokojiť nielen jej telo, ale aj dušu. Možno neuveríte, ale podľa kvality bozku si ženy podvedome vyberajú toho najvhodnejšieho partnera. Dokazujú to najnovšie štúdie a preto ak ich nebudete bozkávať, tak aj sex sa im bude zdať akýsi nedostatočný. Pretože ženu uspokojuje nielen veľkosť vášho prirodzenia, ale predovšetkým fakt, ako je s vami spokojná na partnerskej rovine. Preto muži, ktorí počas sexu partnerku bozkávajú, získavajú viac bodov za celkové uspokojenie. Telesne tak ženu permanentne presviedčajú, že sú pre ňu tí praví. A to ona ocení aj pri vyvrcholení.

Hovorte s ňou

Jazyk sexu je rôznorodý. Jedným z nich sú samozrejme reč vzdychov a stonov. A pri dobrom sexe to nie je monológ. Jednoducho v tom nenechajte samú partnerku. Všetci dobre vieme, ako je príjemné počuť, že svojej polovičke robíte dobre. Ale tým by to končiť nemalo. Žiadny muž by nemal len načúvať, ale aktívne sa zapojiť do hry. Dajte k sexu aj vy svoje hlasné prežívanie. Uvidíte, ako to partnerka ocení. Na to naozaj nepotrebujete nič študovať, kupovať, ani nikam chodiť. Rovnako ako bozky, aj hlasnejší intímny prejav máte k dispozícii už dnes večer, tak ho vyskúšajte. Ak pomedzi to prepletiete ešte aj slová lásky a vyznania z toho, ako svoju polovičku ľúbite, tak to bude iskriť možno až do rána.

Inovatívny prístup

Všetko nové sa počíta. Či už si dáte novú vôňu, prípadne ju prekvapíte hračkou, novou technikou, novými dotykmi, alebo aj zmenou polohy, osvetlenia, prístupu, alebo sexuálnej praxe. Môžete skúsiť hudbu, prípadne nové miesto v byte. To všetko máte, stačí zapojiť len mozgové závity a vydolovať z nich trocha atraktivity. Dôvod je jednoduchý. Mozog partnerky bude zaskočený a začne opäť vnímať. Vypne autopilota, ktorého mnoho žien zapína práve v momente, keď im stiahnete nohavičky a od tej chvíle je všetko tak rovnaké, ako by išlo len o opakovanie. Novinka medzi vami si získa jej pozornosť a sex bude pre ňu omnoho záživnejší, ako keď jej len tak vkĺznete medzi nohy.