Ženy vedia, že sú pozorované

Pred odchodom z domu upraví, namaľuje, skrášli. Prirodzene každá žena očakáva, že sa stane stredobodom pozornosti na chodníku, terase aj v práci. Preto sa netreba hanbiť za svoje pohľady. Ženy ich čakajú, no nestoja o také, ktoré budú vulgárne ako nadávky. Radšej si od vás vypočujú „zrakové pochvaly“.

S úsmevom

Úsmev je absolútnym základom. Musí byť sprievodcom každého vášho obdivného pohľadu smerom k žene. Pretože v úškrne alebo slizkom olíznutí si pier či ich špúlení nie je ani kúsok priazne. Ak sa chcete potešiť pohľadom, potešte ženu úsmevom. Spokojní budú všetci.

Neodvracajte pohľad

Je vysoko pravdepodobné, že ak sa na niektorú ženu zameriate pohľadom, tak skôr či neskôr príde k zrakovému kontaktu. Neodvracajte sa. Buďte chlap a netvárte sa ako zlodej prichytený pri kradnutí dámskych nohavičiek. Zrakový kontakt vydržte, pridajte úsmev a deň budete mať obaja krajší. Najhoršie je, ak uhnete pohľadom, a keď odvráti zrak, vrátite sa k jej telu. Nebudete pôsobiť vôbec prívetivo. Týchto pár sekúnd je rozdiel medzi mužom, ktorého pohľad sa žene zapáči, a mužom, ktorého zaradí do kategórie, že by s ním nikdy nič nechcela mať.

Pokojne ju pochváľte

Ak je to čo i len trochu možné, nebojte sa ženu pochváliť. Pretože ak si všimnete jej vlasy, účes, náušnice, pekné šaty, tak jej zdvihnete ego a dovolí vám pozrieť sa aj bližšie. Popritom samozrejme pohľadom zamierite aj na miesta, ktoré vás zaujímajú viac. No práve pochvala v nej vzbudí dojem, že sa o ňu zaujímate hlbšie ako len z pohľadu mier.

Choďte na preventívnu prehliadku

Je to veľmi dôležitý krok, pretože tá môže odhaliť, či máte zrak v poriadku. Mnoho ráz sa totiž stáva, že na opačné pohlavie doslova civiete, škúlite a mračíte sa. To všetko podvedome a len preto, že schopnosť zaostriť do diaľky je u vás znížená. Správne dioptrie nielenže vám zlepšia vizuálny zážitok, keďže budete vidieť všetko pekne ostro, ale ani v žene nevzbudia pocit, že ju priam magnetizujete.