Preto ak chcete skórovať ako Donchuan a pritom si užívať slasti ženských rozkrokov s minimom zodpovednosti, držte sa rád chlapov, ktorí tieto praktiky majú v malíčku.

Všetko je o sebaprezentácii

Ak hľadáte ženu na sex, na rovnice z matematiky ani na odvodené integrály ju nedostanete. Sex je v tomto prípade pudová záležitosť a vy u nej musíte prebudiť skutočnú chuť dostať vás do seba. Na to sú dve cesty. Môžete pôsobiť ako alfa samec. Mačo typ s trojdňovým strniskom, pekným telom a noblesným vystupovaním. Alebo sa zmocníte úlohy zlého chlapca, na ktorého majú ženy slabosť. V oboch prípadoch potrebujete voňať, byť čistý a dobre stavaný.

Potrebujete sa odlíšiť

Ženy chcú v prvom rade skúmať. Dobre, exotov by si do života možno nevzali, ale vy ani nehľadáte lásku na celý život. Maximálne na víkend alebo do rána. Preto musíte mať skutočnú odlišnosť, prečo by mala žena skúsiť sex práve s vami. Odlíšte sa oblečením, záujmami. Buďte iný ako priemer. Veľmi dobre funguje, ak sa predstavíte v športovom drese klubového tímu, alebo máte na profile medaily zo súťaží. V spoločnosti provokujete nápadným, ale vkusným oblečením. Od ostatných vás odlišuje správanie, imidž a úspechy. Čím viac toho máte, tým vyššia je šanca, že vás bude žena chcieť spoznať.

Komplimenty fungujú stále

Prečo majú ženy stále slabosť na džentlmenov? Pretože vedia, ako im vkusne dvoriť. Ženy sa neobliekajú preto, aby vzbudzovali závisť v očiach kolegyne. Vkusné poklony a komplimenty vysielajú z vašej strany signál, že ste si ju všimli. A všimli ste si aj detaily, ktoré priemerný chlap prehliadne. Ako napríklad pekné topánky, nový účes, odtieň vlasov, náušnice. Zamerajte sa na detaily a okamžite dáte žene na známosť, že ak ste pozorný, budete k nej pozorný aj v posteli. Na to presne čakajú ženy slobodné, ale aj zadané. Váš potenciálny okruh koristí sa razom rozšíri.

Poly vzťahy vaša výhra

Predstavte si, že by ste mali dovolenú nielen jednu ženu, ale celkom slušný počet, A to je vcelku možné, ak sa stanete súčasťou polyamornej skupiny. Mnoho kamarátok, partneriek a žien, čo žijú spolu by spoločne uvítali chlapskú ruku. A nielen ruku. Občas pomôcť s opravou batérie, aj s ich neuspokojenými rozkrokmi. Zvážte túto cestu vašim životom. A žien budete mať omnoho viac, ako prívrženec monogamie.

Budujte si imidž

Tento posledný bod sa buduje najťažšie a zaberie vám dosť času. Hlavne musíte mať nielen schopnosť ženu do postele dostať, ale ju aj uspokojiť. Potom stačí už len dostatočný počet kamarátok s benefitmi a časom sa stane, že si vaše referencie budú posielať aj samé. Pretože vždy sa nájde žena, ktorá potrebuje sex, aj keď si to neprizná. Pochopiť, poláskať, zažiť búrku orgazmov, o ktorej jej hovorila kamarátka. Potom už stačí byť len pripravený.