MENU
Menu
Trojka

Sex a flirt Ako ju ukecať na trojku? Tipy, ktoré sa oplatí skúsiť

Ak by sme sa pozreli na rebríček najčastejších mužských fantázií, nemuseli by sme hľadať dlho a objaví sa trojka. Je na popredných miestach predstáv, ktoré by chcela väčšina chlapov okúsiť, lenže koľkí ju naozaj zažili?

Túžba je jedna vec, realita často býva iná. Mnohokrát je tu partnerka, ktorá bráni naplneniu a do trojky ísť nechce. Alebo ste sa jej zatiaľ báli opýtať. Ako teda spracovať frajerku, keď s ňou chcete ísť do sexu v trojici?

1. Očekujte si ju
Trojka je s ohľadom na ďalšieho človeka v posteli (a nebudeme si klamať, že asi chcete ďalšiu ženu) pre baby citlivá vec, preto to netreba hneď vybaliť. Najskôr si "terén" oťukajte a zhodnoťte, či to má vlastne cenu. Je v sexe naklonená experimentovaniu, nudí ju stereotyp a nemá problém s pornom? Toto je dobrý štart, aby ste vôbec tému načali.

2. Nadhoďte tému
Bez potrebného rozhovoru to nepôjde, ale začnite takticky. Nadhoďte tému spoločnej trojky ako vtip, prípadne ako príhodu od kolegu. Na jej reakcii okamžite uvidíte, či môžete zaťať do živého a hovoriť otvorene.

3. Majte dobré dôvody
Hovorte o tom, nechajte ju pýtať sa, všetko si vysvetlite. Je však nadmieru dôležité, aby ste mali pripravené dôvody, prečo to chcete skúsiť. Týmto spôsobom jej ukážete, že to nie je len o nude u vás doma, ale o životnej túžbe, o príležitosti pre vás oboch, o obohatení vášho vzťahu. Majte pripravenú lákavú "vatu" naokolo, aby ste sa dostali do cieľa.

4. Buďte pozitívny
Netlačte na ňu, nič jej nevyčítajte, neurážajte sa, nerobte zo seba nešťastníka bez splneného sna. Svoju misiu "chcel by som skúsiť trojku" držte v pozitívnom duchu, aby ste partnerku neodradili. Je odskúšanou pravdou, že ak sa debata o sexe v trojici zmení na hádku (hoci len náznakom), už sa k nej reálne len tak nedostanete.

5. Dajte jej opraty
V rámci prehovárania partnerky majte prichystané tromfy. Dajte jej do ruky pomyslené opraty a povedzte, že si môže zvoliť, kto bude tým tretím, prípadne jej dovoľte nastaviť, ako by sex prebiehal a kto s kým môže sexovať. Keď bude mať rozhodovacie práva, dostanete sa k naplneniu túžby ľahšie.

6. Vyjednávajte
Ak to inak nejde, vyjednávajte. Aj v sexe platí niečo za niečo, a tak jej na oplátku ponúknite čosi z jej túžob. Ktovie, možno na ňu tento fér prístup naozaj zaberie.

7. Premyslite si to
Ak sa vaša frajerka nie a nie rozhýbať a trojku stále odmieta, veľa presvedčovacích metód už neostáva. Možno je na čase zmieriť sa s tým, že nejde o babu na takéto experimenty a ujasniť si, čo je pre vás dôležitejšie - jedna túžba alebo vzťah? Odpoveď je na vás...