Ste len náhrada?
Zdroj: Shutterstock

Buďte okamžite ten pravý

Musí sa do vás zamilovať na prvý pohľad. Jednoducho musí okamžite pochopiť, že chce len s vami stráviť čas do konca života. No a to ide jedine tak, že vyvoláte pocit dokonalej zhody. Avšak pozor, nie je to forma umelého súhlasenia zo všetkým, čo povie. Práve naopak. Je to skôr o dopĺňaní toho, čo ona hovorí. Poskytnete jej plánom, víziám a snom pokračovanie a to práve s vami. Nie je to nič zložité, avšak budete musieť viac počúvať a aktívne reagovať.

Sexy,Young,Couple,In,Underwear,On,Color,Background
Zdroj: shutterstock

Zoberte ju na príjemné miesta

Nemôžete ísť priamočiaro od večere do postele. Naopak. Doprajte jej čas, ukážte jej, ako by ste chceli s ňou tráviť chvíle, vytvorte prostredie, aby sa s vami cítila príjemne. Ľahká prechádzka, niečo vzrušujúce, romantické a práve vtedy viete pritlačiť aj na pílu. Práve vtedy viete že je vysoká pravdepodobnosť, že vám dá nohy od seba. Pretože pochopí, že okrem postele jej viete ponúknuť aj niečo iné ako len čistú plachtu.

Happy,Couple,In,Love,,Lying,On,The,Park,And,Enjoying
Zdroj: Shutterstock

Myslite viac na partnerku

Ak chcete už na prvom rande okúsiť jej lono, základom je, aby mala pocit, že nemyslíte na svoje potreby a upokojenie živočíšnosti, ale na jej túžby. Preto je dobré, ak už z komunikácie pred priamym stretnutím by malo byť jasné, že vám ide práve o jej potešenie. Dajte jej pocit, že vám vôbec nejde o vás, ale práve o to, aby ona mohla plnohodnotne zažiť sexuálnu rozkoš. A práve vtedy bude omnoho ochotnejšia ako v prípade, že si poviete, že by mala iba vyhovieť vašej túžbe. 

Loving,Everything,About,Her.,Beautiful,Young,Couple,Bonding,And,Smiling
Zdroj: shutterstock

Vytvorte si spoločné plány

Nikto nehovorí, že nemôže byť prvým plánom to, že ju pomilujete hneď po večeri. Musí však byť jasné, že tým sa nič nekončí, práve naopak, iba začína. Ak vytvoríte dojem, že sa jej nielen ozvete, ale budete s ňou, máte plán na ďalší mesiac, rok aj najbližší víkend, rada sa pridá k vám a ukáže vám, že vie dať nohavičky dole celkom rezko. Majte však pre ňu pripravenú atraktívnu ponuku nielen na večer ale minimálne na pár mesiacov. Najlepšie takú, ktoré jej rozšíri zreničky. Taká následne dá aj nohy od seba.