MENU
Menu
Sexting.

Sex a flirt Ako ju dostať do postele cez správy: Takto to robia profíci

Svet je čoraz viac virtuálny a umenie zvádzania sa z barov a ulíc presúva do digitálnej podoby. Preto je reč tela až druhá v poradí v závese za taktikou dobrého sextingu. Ten ženy presvedčí, že práve s vami by sa nakoniec mali stretnúť.

Sexting je o fantázii
Je to prvá vec, ktorú si treba uvedomiť a hlavne pochopíte, že na to, aby ste sa stali presvedčivými, nemusíte byť extra konkrétny, práve naopak. Sexting nie je o posielaní stoporeného penisu. Musíte využívať slová tak, aby pôsobili ako porno pre ženy. Niečo naznačí, ale omnoho viac nechá na samotnej ženskej fantázii.

Nebuďte príliš konkrétny
Už viete, že posielať fotky údu sa rozhodne neoplatí a odpustiť si môžete rovno aj slovné konkrétnosti. „Rozhodne nepíšte žene, ako jej chcete cucať klitoris, skôr napíšte, že chcete byť pre ňu víchor potešenia,“ radí sexuologička Gigi Engle, ktorá vie ako na ženy a vie aj kde muži pri posielaní správ robia najviac chýb. Nezabudnite, že si nepíšete so svojim zvrhlým kamarátom, ale so ženou, pre ktorú chcete byť princom.

Buďte kreatívny
Vyhnite sa písaniu citátov, správ, ktoré si prečítate v časopise či v knihách o balení. Ženám na internete, v zoznamkách a na sociálnych sieťach chodia od mužov desiatky aj stovky správ. Keď jej príde rovnaké klišé od viacerých, okamžite idú na blacklist. „Ženy nezaujme tuctový muž, najmä ak má na dosah kreatívneho,“ radí Gigi Engle. Preto je lepšie byť autentický a viac sa zamerať na nehu ako priame narážky na sexuálne hry. A podať to musíte kreatívnym spôsobom. Vtedy máte najvyššie šance, že odpíše nejakou šteklivou vetičkou.

Zistite, čo chce ona
Jasné, ide o sex, chcete ju do postele a potom uvidíte, či z toho bude aj vzťahová romanca. Ale pozor. Nie je isté, že zdieľate rovnaké sexuálne predstavy. Preto buďte vo vyjadreniach skôr opatrnejší, ako rovno prejsť k teórii o kakaovom venčeku a zlatom daždi. Pretože partnerka môže byť napríklad milovníčkou BDSM, alebo naopak holduje romantickým dotykom, prípadne východnému sexu. Preto skôr jemne zisťujte, aby ste trafili klinec po hlavičke a nestrieľajte hneď a naslepo.